www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 1669341
To ogłoszenie obejrzano 246 razy.
Dodano:
2015-01-25
Kategoria:
maszyny i urządzenia
Województwo:
dolnośląskie
Miejscowość:
Wrocław
internetowy sklep przemyslowy
Cena:
0000
Ehak24.pl to sklep internetowy oferujący szeroki asortyment artykułów dla różnych branż przemysłu. Asortyment sklepu obejmuje osprzęt z zakresu transportu bliskiego: zawiesia, chwytaki, trawersy, żurawie przyścienne, wciągniki, wciągarki bramowe, osprzęt do wózków widłowych, do pracy na wysokości, mocowania ładunku, wózki magazynowe, a także urządzenia spawalnicze i warsztatowe, prasy, podnośniki, sprężarki, ubrania robocze i sprzęt bhp. Wszystkie produkty sklepu posiadają wymagane polskim prawem atesty i certyfikaty, a do każdego zakupu dołączana jest karta wyrobu lub instrukcja eksploatacji i konserwacji.
Oferta sklepu Ehak24.pl jest wciąż poszerzana, a jego klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę, obejmującą również pomoc w doborze odpowiedniego produktu. Sklep gwarantuje również szybką realizację zamówień – większość zakupów dociera do klienta sklepu w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia.
Pełny asortyment sklepu dostępny jest na stronie www.e-hak24.pl. Zamówienia można składać przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę.

www.e-hak.24.pl
ul. Jerzmanowska 8F
54-530 Wrocław


Kontakt:
ehak
696 024 776

Ogłoszenie 29319 z 29500
[Usuń to ogłoszenie]
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.