www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 1761168
To ogłoszenie obejrzano 180 razy.
Dodano:
2015-03-30
Kategoria:
biznes i usługi
Województwo:
dolnośląskie
Miejscowość:
Wrocław
internetowy sklep przemyslowy
Cena:
0000
Sklep internetowy Ehak24.pl oferuje szeroką gamę urządzeń oraz innych produktów dla różnych branż przemysłowych. Jego pełny asortyment, wciąż poszerzany, dostępny jest na stronie www.e-hak24.pl. Zamówienia można składać 7 dni w tygodniu przez całą dobę, a obsługa sklepu zapewnia ich szybką dostawę w ciągu 48 godzin.
Specjalnością sklepu jest osprzęt do urządzeń dźwignicowych – zawiesia, wciągniki, trawersy, haki, a także wyposażenie wózków widłowych oraz inny sprzęt magazynowy. Nabyć w nim można urządzenia wspomagające produkcję i prace w warsztacie, m.in. obrabiarki, sprężarki, spawarki i akcesoria do spawarek, a także szeroką gamę asortymentu do mocowania i zabezpieczania ładunku na czas transportu, ubrania robocze oraz chemię przemysłową.
Klienci sklepu Ehak24.pl mogą zawsze liczyć na profesjonalną obsługę, a także pomoc w doborze i dostosowaniu pozycji z oferty. Do każdego zakupionego produktu sklep Ehak24.pl dołącza wymagane dokumenty oraz instrukcję obsługi. Wszystkie artykuły posiadają konieczne atesty i certyfikaty.
www.e-hak.24.pl
ul. Jerzmanowska 8F
54-530 Wrocław
Kontakt:
ehak

Ogłoszenie 28554 z 29216
[Usuń to ogłoszenie]
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.