www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 1889907
To ogłoszenie obejrzano 281 razy.
Dodano:
2015-07-10
Kategoria:
nieruchomości
Województwo:
łódzkie
Miejscowość:
Łódź
Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w Centrum Handlowym, PARTER
Cena:
1450
OFERTA BEZPOŚREDNIA!

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni około 30 m2, usytuowany w wolnostojącym, piętrowym pawilonie na PARTERZE. Frontowe bezpośrednie wejście, duże witryny, sanitariaty, indywidualne opomiarowanie (patrz zdjęcie - szyld "SKOK" przy "Małpce").

Centrum Handlowo - Usługowe "MERKURY" zlokalizowane jest w jednym z najbardziej atrakcyjnych punktów Łodzi, tj. przy skrzyżowaniu ul. Zachodniej z ul. Limanowskiego w ciągu handlowo - pieszym (900 metrów), łączącym Rynek Bałucki z Łódzką Manufakturą.

Obok Centrum znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe (łącznie 8), w tym również przystanek "Tramwaju Regionalnego" łączącego podłódzkie miejscowości i będący dla pasażerów miejscem przesiadkowym w innych kierunkach.

Przed Centrum "Merkury" znajdują się niestrzeżone miejsca parkingowe oraz podjazdy dla niepełnosprawnych. Całość ochraniana jest całodobowym monitoringiem miejskim.

Cena najmu: 1450 PLN netto + media + kaucja(dwa miesiące). W czynszu zawarte są: podatki lokalne, sprzątanie kompleksu i parkingu. Reklama na budynkach jest BEZPŁATNA!

Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt:
Bezpośrednio
Dane kontaktowe:
Tel.: 502 117 074 lub 502 071 281

Ogłoszenie 26176 z 28664
[Usuń to ogłoszenie]
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.