www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 1899001
To ogłoszenie obejrzano 305 razy.
Dodano:
2015-08-04
Kategoria:
nieruchomości
Województwo:
mazowieckie
Miejscowość:
Radom
Zabytkowa wieża | Powierzchnia biurowa | Radom
Cena:
20100
OFERTA BEZPOŚREDNIA!

Wieża ciśnień zaprojektowana w drugiej dekadzie XX wieku przez Feliksa Michalskiego to jedna z wielu kultowych pozycji w dorobku tego utalentowanego architekta. Spod jego ręki wyszły także projekty nagradzanych zabytkowych budowli Warszawy, m.in. prezydenckiej kamienicy przy ul. Rozbrat na Powiślu czy też wiaduktu Mostu Poniatowskiego.

Obecnie, po rewitalizacji i dogłębnym odświeżeniu, wieża ciśnień to prestiżowy i kameralny budynek biurowy. Na siedmiu kondygnacjach naziemnych znajduje się tu ponad 600 m2 powierzchni do wynajęcia wyposażonej w windę. Układ każdego piętra pozwala na elastyczną i efektywną aranżację w formule „open space”, jak i z podziałem na pokoje. Na najwyższej kondygnacji mieści się antresola przeznaczona do celów organizacji konferencji i spotkań biznesowych. Na parterze natomiast znajduje się ekskluzywny hol recepcyjny do aranżacji wedle projektu najemcy. Dodatkowym atutem budynku, dzięki jego położeniu w jednym z najwyższych punktów miasta, przy ul. Słowackiego jest niepowtarzalny widok na panoramę okolicy. Ponadto do dyspozycji najemców oddany zostanie parking naziemny z 23 miejscami parkingowymi z wjazdem od ulicy.

Stawka czynszu: 30 PLN/m2 (netto).

Z chęcią udzielę odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące nieruchomości. Wszystkich zainteresowanych proszę o bezpośredni kontakt.

Kontakt:
Bezpośrednio
Dane kontaktowe:
Tel.: (+48) 508 347 887 lub (+48) 508 347 898

Ogłoszenie 25510 z 28603
[Usuń to ogłoszenie]
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.