www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 1899783
To ogłoszenie obejrzano 318 razy.
Dodano:
2015-08-06
Kategoria:
nieruchomości
Województwo:
zachodniopomorskie
Miejscowość:
Koszalin
Wyszebórz, okolice Koszalina, pałac, sprzedaż, 1700 m2, 490 000 zł.
Cena:
490000
Wyszebórz, okolice Koszalina, pałac, sprzedaż, 1700 m2, 490 000 zł.Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona wśród okalających lasów oraz dużej ilości jezior w odległości 16 km od KOSZALINA stanowiąca ZESPÓŁ PAŁACOWO-PARKOWY XIX wieku położona w miejscowości WYSZEBÓRZ w skład której wchodzi działka gruntu o powierzchni 8,83 ha. zabudowana:


NEOBAROKOWYM DWUKONDYGNACYJNYM PAŁACEM z XIX wieku ( rok budowy 1900) o powierzchni 1 700 m kw, wzniesiony na planie litery L, z trzema trójkondygnacyjnymi, kolistymi wieżami komunikacyjnymi zwieńczonymi hełmami stożkowymi. Od frontu przed ryzalit wybiega kryty ganek z balkonem. Pałac wybudowany w XIX w. w okresie historyzmu, położony jest w południowej części założenia, zwrócony fasadą na północny-wschód.
Podczas remontu kapitalnego przeprowadzonego w latach 1973-76 powiększono piwnice, wymieniono częściowo stropy, przebudowano część wnętrz, przełożono częściowo dach oraz otynkowano elewacje niszcząc w większości detal architektoniczny ( z wyjątkiem ryzalitu głównego ). W holu zachował się kominek.

Na nieruchomości znajduje się również budynki gospodarcze z 1960 roku.

Cena: 490.000,-PLN

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA TEMAT OFERTY UDZIELI:
JADWIGA KUBICZ Dyrektor Biura
Tel.: (59) 842 80 75
Tel. Kom.: 607 385 481
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl

Atutem jest nie tylko doskonała lokalizacja nieruchomości ale i roztaczający się wokół niewielki PARK KRAJOBRAZOWY o powierzchni 1,5 ha, założony w XIX wieku, w drzewostanie m. in. kasztanowce, cyprysik groszkowy odmiany szpilkowej i jesion zwisły.
Na terenie nieruchomości znajdują się również zbiorniki wodne, z których jeden widoczny jest z pałacu, co jest dodatkowym walorem estetycznym. Teren nieruchomości jest naturalnie pagórkowaty z fantastycznymi punktami widokowymi na stawy, łąki, tereny zadrzewione i lasy oraz na oddaloną na horyzoncie miejscowość gminną- Manowo.
Miejsce z olbrzymim potencjałem, zarówno turystycznym, rekreacyjnym, wypoczynkowym, jak i jako teren rolniczy lub hodowlano- produkcyjny.


W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w nieruchomości.

WGN Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami przedstawicielstwo w Słupsku
ul. Tuwima 8a/12
76-200 Słupsk

JADWIGA KUBICZ Dyrektor Biura
Tel.: (59) 842 80 75
Tel. Kom.: 607 385 481
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl

Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup lub remont nieruchomości.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone.


"/Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację."/
Kontakt:
JADWIGA KUBICZ Dyrektor Biura
Tel.: (59) 842 80 75
Tel. Kom.: 607 385 481
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl

Ogłoszenie 25458 z 28607
[Usuń to ogłoszenie]
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.