www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 1937239
To ogłoszenie obejrzano 241 razy.
Dodano:
2015-10-05
Kategoria:
zdrowie i uroda
Województwo:
mazowieckie
Miejscowość:
Warszawa
Już od września zapraszamy do nowo otwartego salonu masażu tajskiego ThaiSun na Saskiej Kępie!
Sieć salonów masażu tajskiego ThaiSun informuje, że przy ulicy Zwycięzców 11/1 został otwarty salon masażu tajskiego. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa specjalną promocję - 30% zniżki na wszystkie masaże i zabiegi SPA, które znajdują się w naszej ofercie! Promocja obowiązuje do 30.11 i może być zrealizowana w salonie przy ulicy Zwycięzców 11/1.

Masaż tajski jest uznawany za najbardziej energetyzujący masaż na świecie, co w połączeniu z jego nietuzinkową formą powoduje, że jest jednym z najbardziej popularnych masaży na ziemi i jednocześnie najbardziej rozpoznawalnym azjatyckim masażem. Słynie z wyjątkowych właściwości terapeutycznych i relaksacyjnych, które zawdzięcza połączeniu wielu technik masażu takich jak: akupresura, shiatsu, joga pasywna (zwana inaczej jogą dla leniwych), a także stosowaniu kluczowych zasad filozofii ajurwedy.

Najważniejsze z masaży to:
* relaksacyjny masaż olejkowy
* klasyczny masaż tajski
* masaż nóg i stóp (refleksologia)
* królewski masaż ThaiSun

Nasze masaże są wykonywane tylko przez wysoce wykwalifikowane masażystki z Tajlandii, posiadające najważniejsze certyfikaty Wat Pho.


Thai Sun
Sieć Salonów Masażu Tajskiego

SASKA KĘPA
ul. Zwycięzców 11 klatka I lokal 1
Tel.: 515 965 945
praga@thaisun.pl

ŚRÓDMIEŚCIE
ul. Łucka 20, lok. 1402
Tel.: (22) 870 50 60
513 932 221
centrum@thaisun.pl

WILANÓW
ul. Sarmacka 10F/1
Tel.: (22) 810 32 32
500467048
wilanow@thaisun.pl

MURANÓW
ul. Pokorna 2/505 klatka nr 5
tel.: (22)12 100 16
799111997
muranow@thaisun.pl

Opis firmy:
ThaiSun to sieć salonów masażu tajskiego w Warszawie – w ofercie posiada wszystkie masaże orientalne - Masaż relaksacyjny, masaż olejkowy, refleksologia, aromaterapia. Masaże wykonywane są tylko przez masażystki z Tajlandii. Gabinet masażu w Warszawa Śródmieście, Wilanów, Muranów.

Opis masażu:
Masaż tajski stanowi zbiór orientalnych technik relaksacyjnych oraz leczniczych. Jeśli dołączymy do nich współcześnie nam znane techniki wspomagające oraz działanie relaksacyjne, uzyskamy doskonałe narzędzie do walki z bólem, stresem oraz przemęczeniem. Może być on stosowany przez osoby w każdym przedziale wiekowym i na różnym poziomie sprawności fizycznej. Gabinet masażu Warszawa poleca 2– godzinny masaż relaksacyjny, podczas gdy krótsze masaże pomagają skupić się na konkretnym miejscu jak np. plecy albo stopy. Po wykonanym masażu rekomenduje się wypicie minimum jednej szklanki wody, w celu uzupełnienia płynów w organizmie. Do najczęściej wybieranych masaży w gabinetach masażu tajskiego zaliczamy: masaż stemplami ziołowymi, masaż gorącymi kamieniami, aromaterapia, refleksologia, masaż głęboko-limfatyczny. Każdy z tych masaży poprawia krążenie krwi, usuwa toksyny z organizmu, a przede wszystkim zapewnia relaks i odprężenie.
Kontakt:
ThaiSun
SASKA KĘPA
ul. Zwycięzców 11 klatka I lokal 1
Tel.: 515 965 945
praga@thaisun.pl

Ogłoszenie 23971 z 28632
[Usuń to ogłoszenie]
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.