www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 1964760
To ogłoszenie obejrzano 233 razy.
Dodano:
2015-11-17
Kategoria:
motoryzacja
Województwo:
podlaskie
Miejscowość:
Białystok
ZAREZERWUJ SAMOCHÓD PRZEZ INTERNET W WYPOŻYCZALNI SAMOCHODÓW ECAR BIAŁYSTOK
Zapraszamy do skorzystania z oferty wypożyczalni samochodów ECAR w Białymstoku. Posiadamy do wypożyczenia samochody osobowe i dostawcze. Wszystkie samochody dostępne do wypożyczenia wynajmujemy na doskonałych warunkach w obniżonych cenach.
W wypożyczalni ECAR oferujemy Państwu możliwość: wynajęcia samochodu z kierowcą, odprowadzenia samochodu po imprezach, możliwość wynajęcia dodatkowego wyposażenia. Warunki wynajęcia samochodów z wypożyczalni ECAR w Białymstoku, cennik oraz regulamin wypożyczeń i zwrotów prezentowane są na stronie www.ecar.com.pl oraz dostępne są u obsługi wypożyczalni pod numerem 856510749 oraz rezerwacje@ecar.com.pl.
W wypożyczalni samochodów ECAR obsługujemy płatności kartami kredytowymi, rezerwacje internetowe samochodów oraz ułatwiamy formalności związane z wynajęciem samochodu przy kolejnym wypożyczeniu.
W listopadzie i grudniu przyznajemy dodatkowy rabat dla osób, które dokonując rezerwacji wskażą, skąd dowiedzieli się o wypożyczalni (portal, strona internetowa, wyszukiwarka, katalog firm itp.).

Kontakt:
Wypożyczalnia Samochodów Białystok
rezerwacje@ecar.com.pl

Ogłoszenie 23428 z 28807
[Usuń to ogłoszenie]
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.