www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 2065596
To ogłoszenie obejrzano 187 razy.
Dodano:
2016-05-23
Kategoria:
nieruchomości
Województwo:
mazowieckie
Miejscowość:
Warszawa
Wynajmę powierzchnie biurowe | Warszawa - Bemowo
Cena:
3900
OFERTA BEZPOŚREDNIA!

Posiadam do wynajęcia powierzchnie biurowe (50, 100, 200, m2) ulokowane w wolnostojącym budynku, który usytuowany jest na działce o powierzchni około 2 000 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest na Bemowie. Istnieje możliwość rozbudowy budynku o dodatkowe 1500 m2.

Szybki dojazd do obwodnicy Warszawy, trasy S7. Szybki dojazd do innych rejonów Warszawy. Rejon ulic Lazurowej, Połczyńskiej i Górczewskiej. Łatwy wyjazd z miasta w kierunku zachodnim.

Idealny na siedzibę firmy, ambasadę, klinikę, placówkę edukacyjną i inną działalność. W bezpośrednim sąsiedztwie wielorodzinna zabudowa mieszkaniowa oraz tereny zielone. Dobra infrastruktura miejska, kilka linii autobusowych i tramwajowych (blisko pętli Górczewska).

Obiekt jest ogrodzony, monitorowany, posiada dwie bramy wjazdowe zdalnie sterowane. Duży parking przed i z boku posesji (około 30 pojazdów). Dodatkowo możliwość parkowania przy ulicy. Możliwość powiększenia parkingu (na działce dużo zieleni).

Powierzchnia obiektu 800 m2 - w sumie ponad 40 pomieszczeń usytuowanych na 4 poziomach.

Konstrukcja budynku umożliwia tworzenie otwartych przestrzeni. Infrastruktura biurowa: okablowanie komputerowe, telefoniczne, elektryczne, Internet (Neostrada), częściowa klimatyzacja, zaplecza biurowe w zabudowie. Rozprowadzona instalacja alarmowa. Dodatkowo budynki z powierzchnią magazynową oraz garażami.

Najem długoterminowy. Dostępne od zaraz. Media miejskie.
Kontakt:
Bezpośrednio
Dane kontaktowe:
Tel.: 509 461 405
E-mail: zdzislaw2@op.pl

Ogłoszenie 18765 z 28648
[Usuń to ogłoszenie]
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.