www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 2090845
To ogłoszenie obejrzano 132 razy.
Dodano:
2016-06-29
Kategoria:
zdrowie i uroda
Województwo:
cały kraj
Masaże ajurwedyjskie - Rasayan
Rasayan Oriental Spa to salon masażu w Zielonej Górze. Do każdego masażu podchodzimy z pasją do zdrowia i harmonii. Wiedzę na temat masaży ajurwedyjskich zdobyliśmy w Akademii Masażu Karuna, jedynej takiej szkole w Polsce.

Początki jednego z najstarszych systemów medycznych sięgają Indii. Długa historia zaowocowała bezcenną wiedzą i ogromnym doświadczeniem w uzdrawianiu człowieka. Aby osiągnąć poczucie harmonii i szczęścia, potrzebny jest zrelaksowany umysł, zdrowe ciało oraz spokój ducha.

Masaże ajurwedyjskie są umiejętne wykorzystanie składników pochodzących z natury. Wpływa to na poprawę równowagi organizmu. Odblokowujemy kanały energetyczne, przez które przepływa nasza energia witalna.

W naszym salonie stosujemy oryginalne i naturalne oleje ajurwedyjskie. Dbając o bezpieczeństwo i jakość, oleje przeznaczone na nasz rynek są badane i certyfikowane przez firmy europejskie.

W myśl ajurwedy, wkładamy w naszą pracę całe serce i duszę, dając z siebie wszystko. Wieloletnie doświadczenie zaowocowało licznymi pozytywnymi opiniami wśród naszych gości.

Serdecznie zapraszamy - ośrodek SPA - Rasayan
http://www.masaz-zielona-gora.pl
Kontakt:
Rasayan
tel. 782642583
gabinet@rasayan.pl
Zielona Góra

Ogłoszenie 18017 z 28754
[Usuń to ogłoszenie]
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.