www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 2108373
To ogłoszenie obejrzano 209 razy.
Dodano:
2016-07-27
Kategoria:
zdrowie i uroda
Województwo:
opolskie
Miejscowość:
Opole
Jasnowidz Uzdrowiciel Egzorcysta Medium Parapsycholog Pomoc Na Odległość
Witaj, Nie trafiłeś/aś tutaj przez przypadek. Nie ma przypadków. Potrzebujesz Jacka pomocy, chcesz Narodzić się na nowo lub Odnaleźć odwieczną prawdę?!

Jacek, jest m.in. Jasnowidzem, Wizjonerem, Uzdrowicielem, Egzorcystą, Medium - Przewodnikiem Dusz, Nauczycielem Duchowym, Parapsychologiem, Psychoenergoterapeutą, Bioenergoterapeutą, i Doradcą. Jacka pomoc polega na wielu płaszczyznach Życia. Wszystkie czynności wykonuje(najczęściej na odległość) z Boskim wsparciem oraz z pomocą Aniołów ze Światła, którzy otwierają Serca na Miłość i Światło. Nie używa Różdżek, Wahadełek, Od promienników, Kart itd. Jedynym "Narzędziem", którym pomaga, jest On Sam.

Jeśli nie skorzystałaś/eś jeszcze z Jacka usług, powinieneś wiedzieć, że Jacek wizje uzyskuje tylko przy pomocy zdjęcia, na którym widać dokładnie Oczy, które są zwierciadłem Duszy. Tylko w Nich i w Sercu, zawarte są wszystkie informacje o Tobie. Pragniesz dowiedzieć się co widzi Jacek, zaglądając w Twoje Oczy i Życie? Zajrzyj do zakładki Usługi na blogu i prześlij Swoje zgłoszenie.

Cena spotkania? W formie wymiany Energii. Kwota ustalana jest zawsze Indywidualnie, po rozmowie z Duszą, aby Nikt nie odczuł kosztów, a jedynie zyski w Swoim Życiu.

Polecam Szczerze osobom które chcą żyć w Szczęściu, Miłości, Uczciwości i Prawdzie, aby móc odzyskać Spokój Ducha -
--> JasnowidzJacek BlogSpot com
Kontakt:

Ogłoszenie 17428 z 28717
[Usuń to ogłoszenie]
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.