www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 2125089
To ogłoszenie obejrzano 83 razy.
Dodano:
2016-09-20
Kategoria:
zwierzęta
Województwo:
małopolskie
KUBUŚ POTRZEBUJE DOMU NA CITO, POKOCHAJ GO, BŁAGAM!
Cena:
0

Kubuś to kolejna ofiara ludzkiej głupoty i bezmyślności. Pies został brutalnie wyrzucony pod szkołą podczas wakacji, w tym czasie pomieszkiwali tam studenci. Karmili go, głaskali, po czym…… odjechali a psina została. Potem ktoś miał go wziąć, jednak zrezygnował, ehhhhh.
Teraz jest dokarmiany przez pracowników szkoły, jednak nie może tam zostać, gdyż zaczął traktować ten teren jak własny i obszczekuje ludzi, pilnując dzielnie "swego" rewiru, co wywołuje ostry protest niektórych rodziców. Jest już zapowiedź zgłoszenia do gminy, a to oznacza dla niego wyrok…
Kubuś to młodziutki psiak, ma bielutkie ząbeczki, jest średniej wielkości. Umaszczenie czarno-beżowe, śliczny, wesoły pyszczek. Jest zgrabny, ma długie łapki, jednak troszkę kuleje, prawdopodobnie zastał potrącony prze samochód, ponieważ Kubuś ma niestety taką przypadłość, że lubi pogonić samochody, jeszcze bardziej rowerzystów. Jeżeli więc nie znajdzie domu, to jest wielkie prawdopodobieństwo, że pewnego razu pogoń za pędzącym samochodem skończy się źle. Musi być bezwzględnie prowadzony na smyczy.
Kubuś to przemiły psiak, kocha wszystkich, w tym dzieci, biega za nimi, bawi się, jest zupełnie niegroźny. Na mój widok reaguje entuzjastycznie, nie opuszcza mnie na krok, a kiedy wychodzę na przystanek (powrót) biegnie za mną i szczeka błagając, by go zabrać, a mnie łzy lecą z oczu….. Nie mogę go wziąć, pani, która mi pomaga przy bezdomniakach jest też na maxa zapsiona. Na wsi tak naprawdę nie ma ludzi zainteresowanych pomocą bezdomnym zwierzakom, ot kolejny przeganiany psiak…Błagam o dobry domek dla niego - buda i łańcuch oraz kojec wykluczone. Nie wiem, czy potrafi chodzić na smyczy i utrzymuje czystość, ale podobno spał ze studentami, więc bardzo możliwe, że tak.

Psiak przebywa w oj. świętokrzyskim, okolice Pińczowa.


Kontakt:

KONTAKT:
mail : tomcug@poczta. fm
tel: 518 808 055

Ogłoszenie 16095 z 28623
[Usuń to ogłoszenie]
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.