www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 2132358
To ogłoszenie obejrzano 157 razy.
Dodano:
2016-10-18
Kategoria:
zwierzęta
Województwo:
cały kraj
Puszka i Muszka, dwie maleńkie suczki BEZ WAD szukają domu!
Walczymy o to by ich nie rozdzielać a naszym marzeniem jest znaleźć dla nich wspólny dom... Dowieziemy je wszędzie! Byle tylko były szczęśliwe! Podwójne szczęście, podwójna radość i podwójna dawka miłości! Zaryzykujesz? Zapewniam Cię że nie pożałujesz:)

Cudowne, miziaste, przekochane! Idealne! Bez wad, za to z całym mnóstwem zalet. Poznaj... a po chwili oszalejesz na ich punkcie.
Puszka i Muszka...Matka z córką, córka z matką, dwie kochane, przeurocze sunie które w swej niedoli mają tylko siebie i żyć bez siebie nie mogą. Zawsze razem, zawsze we dwie, wierne sobie i oddane... wędrowały ulicami miasta żebrząc nie tylko o jedzenie ale przede wszystkim o każdy najmniejszy czuły gest. Spragnione kontaktu z człowiekiem, biegały od nogi do nogi z nadzieją że znajdą wreszcie kogoś kto pokocha je na zawsze ... Sunie są bardzo mocno ze sobą zżyte dlatego szukamy dla nich domu
w którym będą mogły zamieszkać razem. W duecie to rozkosz dla oczu - pchają się do głasków, całują, skaczą, wariują, ale żyć bez siebie nie mogą. Chodzą za człowiekiem jak cienie dwa. Wesołe, rozbrykane, wystarczy na nie popatrzeć a uśmiech sam rysuje się na ustach. Przy nich nie da się nudzić ani smucić, sunie rozgonią każdą ciemną chmurę i rozweselą nawet najbardziej pochmurny dzień.
Puszka to ta czarna - mamusia, ma 4 lata, jest dobrze ułożona,spokojniejsza i poważniejsza od swojej 3 letniej postrzelonej córki - Muszki. Sunie są malutkie, niskopodłogowe. Obie są bardzo grzeczne i mądre ale przy tym bardzo radosne i wesołe. Kochają ludzi ponad wszystko, każdy jest ich przyjacielem, do każdego chcą się przytulać. Wpatrzone w człowieka jak w obrazek, bezgranicznie oddane, nie odstępują go na krok. Sunie wprost przepadają za dziećmi, podczas bezdomności były częstymi bywalcami na szkolnym podwórku.

Sunie są odrobaczone, zaszczepione, wysterylizowane i zaczipowane. Gotowe do adopcji czekają w kolejce po swoje szczęście.

Numer do kontaktu 533 617 777 Monika
mail: monikamotiv@wp.pl
Kontakt:

Ogłoszenie 16134 z 28808
[Usuń to ogłoszenie]
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.