www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 2134706
To ogłoszenie obejrzano 161 razy.
Dodano:
2016-10-27
Kategoria:
zdrowie i uroda
Województwo:
podlaskie
Miejscowość:
Białystok
CENTRUM DIETETYKI STOSOWANEJ PORADNIA DIETETYK ODCHUDZANIE BIAŁYSTOK
Porady opracowane przez dietetyków Centrum Dietetyki Stosowanej przyczyniają się do skutecznej utraty wagi naszych Pacjentów. Dieta przygotowana przez dietetyków uwzględnia tryb życia, możliwości finansowe oraz upodobania żywieniowe naszych Pacjentów. Odchudzanie przy założeniach diety opracowanej przez Centrum Dietetyki Stosowanej jest łatwiejsze z uwagi na dopasowanie jadłospisu, aktywne zaangażowanie specjalistów w proces odchudzania Pacjenta oraz stosowane w diecie produkty, które są dostępne w większości sklepów i nie wymagają odwiedzania specjalistycznych sklepów.
Każda wizyta u dietetyka obejmuje analizę składu ciała, modyfikację jadłospisu oraz ocenę postępów odchudzania. Pakiety medyczne opracowane dla różnych grup pacjentów pomogą w zwalczaniu wielu schorzeń m.in. cukrzycy, nadciśnienia , chorób tarczycy, wysokiego poziomu cholesterolu.
Pacjenci Centrum Dietetyki Stosowanej mogą liczyć na wsparcie dietetyków w formie elektronicznej. Jesteśmy w stanie opracować i przesłać dietę online dla Pacjentów, którzy nie mogą osobiście stawić się w poradni dietetycznej. Dieta online umożliwia opracowanie diety i zaleceń żywieniowych, opracowanie jadłospisu przez dietetyka oraz porady praktyczne dotyczące realizacji diety. Nasi dietetycy chętnie odpowiedzą Państwu na wszelkie pytania tel. 792 930 144. Oferta poradni dietetycznej CDS znajduje się na stronie www.cds-dieta.pl oraz dostępna jest na e-mail: info@cds-dieta.pl
Kontakt:
CENTRUM DIETETYKI STOSOWANEJ
info@cds-dieta.pl
tel. 792930144

Ogłoszenie 15231 z 28607
[Usuń to ogłoszenie]
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.