www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 2146674
To ogłoszenie obejrzano 149 razy.
Dodano:
2016-12-23
Kategoria:
zdrowie i uroda
Województwo:
dolnośląskie
Miejscowość:
Wrocław
KURS "ŚWIECOWANIE - KONCHOWANIE USZU"
KURS: "ŚWIECOWANIE I KONCHOWANIE USZU"
WROCŁAW, 21 stycznia 2017r.

Centrum Terapii Naturalnych "Hagalaz" zaprasza na kurs "Świecowanie i konchowanie uszu".
Jest to niezwykle skuteczna i przyjemna metoda pracy z klientem, często wykorzystywana w naturoterapii. Uczestnik kursu ma możliwość opanować umiejętności techniczne (wielokrotność wykonywania ćwiczeń w części praktycznej) oraz doświadczyć zabiegu na sobie. Inicjacja, której poddany jest każdy uczestniczący w szkoleniu, pozwala na przekaz energetyczny będący istotą rytuału, zwiększającym zasięg jego oddziaływania. Metodę świecowania i konchowania uszu można wykorzystać pomagając najbliższym (wspomagając leczenie wielu dolegliwości) lub poszerzając swą ofertę w gabinetach terapeutycznych. Zajęcia prowadzone są w nielicznych grupach, aby każdy z uczestników mógł opanować praktyczne umiejętności w stopniu doskonałym, gotowym do kontaktu z pacjentem.

PROGRAM: 1.zapoznanie się z historią konchowania, 2.człowiek, a energie subtelne, 3. istota zabiegu (oddziaływanie psychofizyczne), 4.wskazania i przeciwwskazania, 5.wyposażenie miejsca pracy, 6.BHP, 7.zabiegi dla dzieci, 8.część praktyczna. Działanie terapeutyczne: Jak każdy rytuał zabieg ma korzystny wpływ na cały organizm, oczyszczając go i aktywizując procesy samoleczenia. Na poziomie fizycznym najczęściej stosuje się go w przypadku: - nieżytu nosa, - zapalenia zatok, - pisków, szumów w uszach, - migren, - dla poprawy słuchu, węchu, ostrości widzenia, - uspokojenia, wyciszenia systemu nerwowego, - sprawniejszego funkcjonowania umysłu, - regulacji ciśnienia śródczaszkowego, - aktywizacji limfy i procesów metabolicznych, - oczyszczenia kanałów słuchowych.

Jest to również bardzo skuteczny zabieg w przypadku dziecięcych sezonowych przeziębień, jako alternatywa dla leczenia farmakologicznego (zalecany jest nadzór lekarza prowadzącego).

Kurs zakończony wydaniem Certyfikatu.

Zajęcia wzbogacone są o prezentację i omówienie innych metod stosowanych w naturoterapii. Uczestnik ma możliwość zapoznać się z nimi (misy tybetańskie, moksa, konchy, świece, radiestezja terapeutyczna, masaż akustyczny), jak również doświadczyć wybranego zabiegu na sobie.
KOSZT: 370 zł (w cenie skrypty szkoleniowe) lub 500 zł (skrypty szkoleniowe oraz konchy, świece i dodatkowe akcesoria potrzebne do pracy).

TERMIN: WROCŁAW, 21 stycznia 2017r. (godz. 11 - 18)
Możliwość ustalenia kursu indywidualnego w osobnym terminie.

INFORMACJE: centruminspiracja@interia.pl, lub tel.: 509354808.
Aktualności www.centruminspiracja.pl

CENTRUM TERAPII NATURALNYCH "HAGALAZ" ZNAJDUJE SIĘ W REJESTRZE INSTYTUCJI SZKOLENIOWYCH, NR. EWIDENCYJNY: 2.02/00185/2016
Kontakt:
HAGALAZ
509354808

Ogłoszenie 14065 z 28754
[Usuń to ogłoszenie]
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.