www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 2153343
To ogłoszenie obejrzano 140 razy.
Dodano:
2017-01-23
Kategoria:
zdrowie i uroda
Województwo:
małopolskie
Miejscowość:
Kraków
KURS "SHIATSU - MASAŻ TERAPEUTYCZNY I AKUPRESURA”
SPECJALISTYCZNY KURS "SHIATSU - MASAŻ TERAPEUTYCZNY I AKUPRESURA”
Ośrodek Akasha w Krakowie zaprasza na specjalistyczny kurs w 3-etapowym weekendowym systemie:


Shiatsu blok I , Kraków 24-26 lutegoShiatsu blok II, Kraków 24-26 marcaShiatsu blok III, Kraków 21-23 kwietnia

(piątek:18.00 - 21.00, sobota 10.00-18.00, niedziela 10.00 - 16.00)Japońska sztuka masażu punktowego, współcześnie uznana i potwierdzona naukowo, oparta na tradycyjnym masażu amma (od 1955 zatwierdzona przez japońskie Ministerstwo Zdrowia). Masaż robiony jest poprzez uciskanie opuszkami kciuków szlaków energetycznych zwanych meridianami i bazuje na instynktownym odruchowym zachowaniu, polegającym na rozcieraniu bolesnych punktów. Tworzy system szybkiej skutecznej terapii przy wielu schorzeniach. Masaż Shiatsu nie leczy konkretnych dolegliwości, lecz pobudza organizm do uruchomienia regeneracyjnych sił organizmu, który następnie w najbardziej optymalny dla siebie sposób zwalcza zarówno pospolite dolegliwości takie jak przeziębienia, bóle głowy, krzyża, problemy z jelitami, a także likwiduje zmęczenie, odstresowuje i pobudza aktywność poszczególnych organów.

Jak mówi Tokiuro Namikoshi twórca masażu: „Terapia Shiatsu może odrodzić życiową aktywność pracujących w bezruchu urzędników i zapewni im sukces w pracy. Żona, która opanuje masaż Shiatsu będzie miała bardziej zdrowego i zaspokojonego męża. Stosując Shiatsu na sobie – polepszy stan zdrowia i wygląd. Shiatsu pomoże uchronić siebie przed przeziębieniami, problemami jelitowo-trawiennymi, wylewami i zawałami.” Masaż jest łatwy do nauczenia się i stosowania także w domowych warunkach i w pracy. Można go wykonywać na sobie i na innej osobie. Najczęściej jest odbierany jako bardzo przyjemny, choć w razie konieczności uzyskania szybkiego efektu nacisk na niektóre punkty może być bolesny. Prawidłowo wykonany jest niesamowicie skuteczny i wyzwalający. Odpręża nie tylko ciało, ale uwalnia blokady wewnętrzne.

W programie:

Podstawowe reguły i techniki wykonywania masażu Shiatsu.

Całościowo regulujący i wzmacniający organizm masaż punktowy.

Automasaż i masaż innych osób.

Masaż poszczególnych części ciała: szyi, barków, kręgosłupa, pleców, odcinka lędźwiowo-krzyżowego, pośladków ud i łydek, stóp, rąk, dłoni, poszczególnych palców klatki piersiowej i brzucha, bocznych części ciała. masaż głowy, skroni, twarzy, oczu, uszu.

Masaż i automasaż przy niektórych dolegliwościach: bóle nóg, rąk, brzucha, pleców, szyi, głowy, oczu, przeziębienia, częste katary, alergie drętwienia rąk i nóg, skurcze choroba lokomocyjna, mdłości, skoki ciśnienia.

Niektóre punkty mikromasażu – akupunktura bez igieł.

Po szkoleniu będziesz umiał/a dokładnie odnajdować i rozmasowywać „kluczowe” punkty uwalniające napięcia i otwierające przepływ energii w organizmie, przynosić przyjemne odprężenie i ulgę swojemu partnerowi / partnerce.

Zajęcia odbywają się w Krakowie w trzyetapowym weekendowym systemie raz w miesiącu w małych grupach (do 8 osób). Na zajęcia najlepiej przychodzić w wygodnym ubraniu (dres, legginsy) i z obuwiem miękkim na zmianę (skarpetki do masażu stóp). Należy przynieść ze sobą ręcznik do podkładania pod twarz.

KOSZT: 570 zł za weekend.

Przy jednorazowej wpłacie za całość – 1500 zł.

Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsca, potwierdzona zaliczką - 110 zł.

MIEJSCE: Kraków, Ośrodek Akasha ul. Hetmańska 14.

Ukończenie kursu potwierdza Dyplom.

INFORMACJE I ZAPISY: centruminspiracja@interia.pl tel.: 509 354 808

Na miejscu jest możliwość skorzystania z noclegu w miarę dostępności miejsc (prosimy o wcześniejszą rezerwację) - firma dysponuje dwoma pokojami gościnnymi na poddaszu ze wspólną łazienką oraz z wyposażonym aneksem kuchennym. Cena noclegu od osoby 60 zł /doba. Pokoje do obejrzenia na: Booking.com - Akasha Guest Rooms.
Kontakt:

Ogłoszenie 13364 z 28665
[Usuń to ogłoszenie]
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.