www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 2154998
To ogłoszenie obejrzano 103 razy.
Dodano:
2017-01-29
Kategoria:
dom i ogród
Województwo:
cały kraj
Geisser - wyroby z drewna - szeroki wybór
Aranżowanie ogrodu, ekskluzywnego tarasu — to wszystko wymaga wyczucia gustu właściciela nieruchomości, jak i również biegłego obracania się w obecnych trendach designerskich zestawionych z funkcjonalnością. Nasza pracownia Geisser wychodzi naprzeciw wymaganiom Klientów ze Świebodzic i innych miejscowości, którzy marzą o nowoczesnym, komfortowym i zarazem funkcjonalnym wkroczeniu modułów z drewna w architekturze ogrodowej.
Geisser to firma z niewielkiej miejscowości w województwie dolnośląskim, która już od kilkunastu lat działa na szwajcarskim rynku dla GLOVITAL AG. Dzięki temu przedsiębiorstwo nie tylko uszczęśliwiła swoimi towarami wielu Klientów w Polsce, jak i za granicami, ale też nabyła doświadczenie i kreatywne zdolności.
W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się przede wszystkim domy dla singla z wyposażeniem, ale też wszelkiego rodzaju: tarasy, wiaty, ogrodzenia, garaże i sauny oraz domki dla stworzeń drobnych. Dodatkowo firma praktykuje stolarkę drzwi i okien do wszystkich typów zabudowań ogrodowych.
W standardzie Geisser transportowanie i montowanie zakupionych materiałów. Na naszej stronie internetowej można zobaczyć wykonane projekty, które są efektem nie tylko efektywnej współpracy z Klientem, ale przede wszystkim naszego doświadczenia i ciągłego poszukiwania najnowszych nowinek na rynku architektury ogrodowej.
Kontakt:
Geisser
Tel./Fax: +48 74 8540292
E-mail: info@geisser.pl
www: http://www.geisser.pl

Ogłoszenie 13228 z 28660
[Usuń to ogłoszenie]
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.