www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 2163464
To ogłoszenie obejrzano 135 razy.
Dodano:
2017-03-10
Kategoria:
zdrowie i uroda
Województwo:
dolnośląskie
Miejscowość:
Wrocław
KURS "ŚWIECOWANIE - KONCHOWANIE USZU"
Cena:
370
Terapie Naturalne "Hagalaz" zaprasza na kurs "Świecowanie i konchowanie uszu".

Jest to niezwykle skuteczna i przyjemna metoda pracy z klientem, często wykorzystywana w naturoterapii. Uczestnik kursu ma możliwość opanować umiejętności techniczne (wielokrotność wykonywania ćwiczeń w części praktycznej) oraz doświadczyć zabiegu na sobie. Inicjacja, której poddany jest każdy uczestniczący w szkoleniu, pozwala na przekaz energetyczny będący istotą rytuału, zwiększającym zasięg jego oddziaływania. Metodę świecowania i konchowania uszu można wykorzystać pomagając najbliższym (wspomagając leczenie wielu dolegliwości) lub poszerzając swą ofertę w gabinetach terapeutycznych. Zajęcia prowadzone są w nielicznych grupach (max.4 osoby), aby każdy z uczestników mógł opanować praktyczne umiejętności w stopniu doskonałym, gotowym do kontaktu z pacjentem.

PROGRAM: 1.zapoznanie się z historią konchowania, 2.człowiek, a energie subtelne, 3. istota rytuałów (oddziaływanie metafizyczne), 4.wskazania i przeciwwskazania, 5.wyposażenie miejsca pracy, 6.BHP, 7.zabiegi dla dzieci, 8.część praktyczna. Działanie terapeutyczne: Jak każdy rytuał zabieg ma korzystny wpływ na cały organizm, oczyszczając go i aktywizując procesy samoleczenia. Na poziomie fizycznym najczęściej stosuje się go w przypadku: - nieżytu nosa, - zapalenia zatok, - pisków, szumów w uszach, - migren, - dla poprawy słuchu, węchu, ostrości widzenia, - uspokojenia, wyciszenia systemu nerwowego, - sprawniejszego funkcjonowania umysłu, - regulacji ciśnienia śródczaszkowego, - aktywizacji limfy i procesów metabolicznych, - oczyszczenia kanałów słuchowych.

Jest to również bardzo skuteczny zabieg w przypadku dziecięcych sezonowych przeziębień, jako alternatywa dla leczenia farmakologicznego (zalecany jest nadzór lekarza prowadzącego).

Zajęcia wzbogacone są o prezentację i omówienie innych metod stosowanych w naturoterapii. Uczestnik ma możliwość zapoznać się z nimi (misy tybetańskie, moksa, konchy, świece, radiestezja terapeutyczna, masaż akustyczny), jak również doświadczyć wybranego zabiegu na sobie.

Po zajęciach uczestnicy pozostają w kontakcie z osobą prowadzącą i mogą się zwracać przy każdej ewentualnej wątpliwości dotyczącej tematu kursu czy w konkretnym problemie.

Kursy organizowane cyklicznie, zakończone otrzymaniem Certyfikatu Centrum Terapii Naturalnych "Hagalaz (rejestr instytucji szkoleniowych, nr. ewidencyjny: 2.02/00185/2016).


PROWADZENIE: Małgorzata Beata Bodzek. Naturoterapeutka, energoterapeutka, radiestetka. Instruktorka bioterapii kategorii międzynarodowej

KOSZT: 370 zł (w cenie skrypty szkoleniowe) lub 500 zł (skrypty szkoleniowe oraz konchy, świece i dodatkowe akcesoria potrzebne do pracy).

TERMIN: 17 marca, 7 kwietnia 2017r. (godz. 11 - 18)

INFORMACJE: centruminspiracja@interia.pl, lub tel.: 509354808.

UWAGA - możliwość odbycia kursu indywidualnego (dodatkowa dopłata 300 zł)
Kontakt:

Ogłoszenie 12139 z 28664
[Usuń to ogłoszenie]
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.