www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 2178917
To ogłoszenie obejrzano 148 razy.
Dodano:
2017-05-19
Kategoria:
praca
Województwo:
cały kraj
Krawcowa/Tapicer - Irlandia, Anglia bez angielskiego, DOBRA OFERTA PO BREXIT
B&W Agencja Pracy
B&W jest czołową agencją pośrednictwa pracy za granicą oraz w Polsce. Posiadamy certyfikat o numerze 7629, który jest świadectwem naszego profesjonalizmu w spełnianiu wymagań klientów na możliwie najwyższym poziomie. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i partnersko, dążąc wspólnie do znalezienia najlepszego rozwiązania.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w zakresie pracy Szwaczek i Tapicerów na terenie całej Anglii i Irlandii.

Miejsce pracy: Anglia

Obowiązki:
Mamy oferty dla Krawcowych oraz Tapicerów w wielu Fabrykach na terenie Irlandii i Anglii, dlatego dobieramy odpowiadnią ofertę dla Krawcowych, Tapicerów pod kątem przy jakim mają największe doświadczenie.

Wymagania:
Opis stanowiska:
Szycie - odzież , koszule, poprawki krawieckie, sukienki, rękawiczki, wstawianie zamków, skracanie rekawów , praca w butikach badz fabrykach zalezy od doswiadczenia
Wymagania:

Doświadczenie w szyciu min. 5 lat,
Nie jest wymagany angielski, dlatego pierwsze CV moze być wysłane po polsku, później poinformujemy o dalszym procesie rekrutacji,
Wymagamy gotowości do wyjazdu do innego kraju oraz chęci do pracy
Minimalne wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Oferujemy:

Legalną pracę,
Zarobki od 7.80 funta do 9 funtów na godzinę plus dużą ilośc nadgodzin w zależnosci od doświadczenia pracownika i jaka fabryka wyrazi zainteresowanie kandydatem.
W Irlandii zarobki - 9.50 euro na godzinę
Oferujemy angielską umowę o pracę, pomagamy z zakwaterowaniem
Przygotowujemy plan podróży dla pracownika do pracy
Pomagamy z otwarciem konta w banku
Nie pobieramy oplat za organizowanie pracy
Odbieramy z lotniska

Oferujemy:

Obicia krzeseł mebli, pikowanie itp.

Wymagania:

Doświadczenie w szyciu min. 3 lata,

Ofeujemy:

Zarobki 10-11 funtów na godzinę.
Zakwaterowanie płatne ok. 70 funtów za tydzień.
Zapewniamy pomoc polskiego koordynatora po stronie angielskiej, zatem nie jest wymagana znajomość języka angielskiego.
Kontakt:

Ogłoszenie 12028 z 28703
[Usuń to ogłoszenie]
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.