www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 2187055
To ogłoszenie obejrzano 8 razy.
Dodano:
2017-06-20
Kategoria:
praca
Województwo:
wielkopolskie
Miejscowość:
Poznań
Praktykant / Młodszy Konsultant ds. Rekrutacji
P2 Recruitment
Studiujesz/jesteś absolwentem psychologii, zarządzania zasobami ludzkimi? Masz do odbycia obowiązkowe praktyki na studiach? Interesujesz się branżą HR? Czy po prostu chcesz dowiedzieć się jak wygląda profesjonalne CV i jak przygotować się na rozmowę rekrutacyjną?

Zapraszamy na bezpłatne praktyki do naszej firmy!

Jesteśmy dynamicznie działającą od 2002 roku Agencją Pośrednictwa Pracy i efektywnie pomagamy inżynierom, architektom oraz innym profesjonalistom w znalezieniu pracy w Polsce i na całym świecie.

Miejsce pracy: Poznań

Wymagania:
o studenci lub absolwenci uczelni wyższych, o komunikatywność i dobra organizacja pracy,

Pożądane:

Obowiązki:
o (współ)prowadzenie projektów rekrutacyjnych, o budowanie bazy kandydatów, o zamieszczanie i redagowanie ogłoszeń, o pozyskiwanie kandydatów metodą direct search, o przeprowadzanie telefonicznych rozmów kwalifikacyjnych, o dodatkowo dla osób chętnych zadania z zakresu badania rynku i budowania nowych relacji biznesowych.

Oferujemy:
o możliwość zdobycia doświadczenia w branży rekrutacyjnej, o miłą i sympatyczną atmosferę, o elastyczne godziny odbywania praktyk, o możliwość praktycznego wykorzystania znajomości języków obcych, o świetną lokalizację - w samym centrum Poznania, o opiekuna praktyk oraz dostęp do szkoleń wewnętrznych, o zwrot kosztów dojazdu, o możliwość zatrudnienia po zakończeniu praktyk dla utalentowanych i zaangażowanych osób.
Kontakt:
P2 Recruitment

Ogłoszenie 1087 z 31793
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.