www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 2208315
To ogłoszenie obejrzano 84 razy.
Dodano:
2017-09-26
Kategoria:
nauka i korepetycje
Województwo:
mazowieckie
Miejscowość:
Warszawa
MATEMATYKA. FINANSE. MATEMATYKA FINANSOWA. Nie potrzebujesz ? Proszę podaj dalej.
Cena:
60
Serdecznie zapraszam na korepetycje (matematyka lub geometria). Jestem absolwentem uczelni polskich i zagranicznych. Spośród wielu korepetytorów wyróżniam się tym, że prędzej czy później moi podopieczni osiągają bardzo wysoki wyniki na egzaminach z matematyki.
Dzęki temu wiem z własnego doświadczenia oraz na tzw. żywym organiźmie (w praktyce) jak się uczyć by osiągać bardzo dobre rezultaty. Chętnie tą wiedzą podzielę się z Tobą.
Doświadczenie:
Mam doswiadczenie w uczeniu na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum oraz szkoły wyższej. Koszt udzielonej usługi to 60 pln za 90 minut (1,5 h) zajęć lekcyjnych. Dysponuję własnoręcznie opracowanymi zbiorami zadan i ćwiczeniami wraz ze szczegółowym omówieniem przykładów. Poziom podstawowy i rozszerzony (matematyka i geometria).
Dzięki znajomości zagadnień związanych z matematyką, zarządzaniem finansami przedsiębiorstwa czy matematyką finansową można:
poszerzyć zakres wiedzy:
poznać ekonomiczne, społeczne, technologiczne, psychologiczne i prawne uwarunkowania skutecznego zarządzania finansami,
poznać podstawowe wzorce zachowania pracowników i liderów w organizacjach finansowych,
poznać metodykę tworzenia przedsięwzięć gospodarczych i zarządzania finansami przedsiębiorstwa w ujęciu operacyjnym i strategicznym,
poszerzyć zakres umiejętności, krytycznie analizować, interpretować i oceniać zjawiska z zakresu funkcjonowania współczesnych organizacji i ich wpływ na pozycję ekonomiczno-finansową przedsiębiorstwa,
samodzielnie formułować problemy finansowe, poszukiwać rozwiązań, trafnie identyfikować zagrożenia ekonomiczne, prawne, etyczne, planować działania oraz kontrolować ich wprowadzanie do działalności organizacji,
zaprojektować przedsięwzięcia z perspektywy finansowej w kontekście strategii i jej przełożenia na plany operacyjne oraz codzienne działania służb finansowych – dyrektora, analityka i innych pracowników, poszerzyć zakres kompetencji społecznych:
wykazując świadomość potrzeby krytycznej oceny odbieranych treści oraz znaczenia wiedzy w rozwiązywaniu problemów poznawczych i praktycznych,
wykazując nawyk samodzielnego działania, rozwiązywania problemów, podejmowania decyzji, zachęcania innych do samodzielności i działania na rzecz dobra publicznego i relacji międzykulturowych,
wykazując świadomość etyki, odpowiedzialności związanej z wykonywanym zawodem, odpowiedzialności za działania własne i działania podległych pracowników.
Nie jest możliwe rozwiązywanie zadań przez telefon czy komunikator internetowy. Serdecznie pozdrawiam. Dziękuję za poświęcony czas.
Andrzej
PS. Istnieje możliwość rezerwowania terminów dla mieszkańców i uczniów z gmin podwarszawskich. Oczywiście w granicach rozsądku.
Kontakt:
Andrzej
nr telefonu : 538 405 761

Ogłoszenie 8010 z 28804
[Usuń to ogłoszenie]
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.