www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 2211418
To ogłoszenie obejrzano 38 razy.
Dodano:
2017-10-09
Kategoria:
nieruchomości
Województwo:
dolnośląskie
Miejscowość:
Stronie Śląskie
Na sprzedaż działka budowlana 1122m2, Stronie Śląskie
Cena:
79662
Sprzedam niezabudowaną działkę budowlaną nr 352/4 AM-3 (miasto Stronie Śląskie), położoną przy ul. Mickiewicza (droga powiatowa prowadząca ze Stronia Śląskiego w kierunku Goszowa, Starego i Nowego Gierałtowa oraz Bielic).

Działka posiada powierzchnię 1122 m2 i jest uzbrojona (sieci kanalizacyjne i wodociągowe doprowadzone do granicy działki). Działka posiada dojazd od strony ul. Mickiewicza gminną drogą dojazdową (utwardzoną - puzzle betonowe).

W obowiązującym miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka posiada przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i usługową (MNU).

Z działki roztacza się piękny widok na masyw Śnieżnika. Posiada ona doskonały dostęp do centrum Stronia Ślaskiego (ok. 900 m do skrzyżowania z ulicami
Nadbrzeżną i Kościuszki), do atrakcji turystycznych (m. in. kompleksy narciarskie: Czarna Góra, Nowa Morawa, Gierałtów, Bielice, kąpielisko w Starej Morawie, Jaskinia Niedźwiedzia w Kletnie). Działka zapewnia również kameralność oraz wspaniały widok na panoramę masywu Śnieżnika (położona jest na południowym zboczu Sowiej Kopy, a 100m od jej granic przebiega malownicza trasa - gminny szlak pieszy nr 1 "Wokół Stronia Ślaskiego", wiodący na Sowie Stopnie, a zarazem szlak rowerowy).

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt pod nr 601 050 470 (jestem jedynym właścicielem działki, a ogłoszenie ma charakter bezpośredni i prywatny).
Kontakt:
601 050 470

Ogłoszenie 5716 z 29401
[Usuń to ogłoszenie]
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.