www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 2216616
To ogłoszenie obejrzano 19 razy.
Dodano:
2017-10-24
Kategoria:
Praca
Województwo:
Wielkopolskie
Miejscowość:
Swarzędz
Proste prace montażowe
Lokalizacja: Swarzędz, Wielkopolskie
Kategoria: Produkcja

Zakres obowiązków:
-montaż elementów na gotowej konstrukcji
-pracę manualną z narzędziami (młotek, szlifierka, wkrętarka)
-składanie towaru zgodnie z instrukcją

Oferujemy:
-prace na II zmiany (6-15/14-23)
-umowę zlecenie
-atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe - 16,00zł/h

Wymagania:
- chęć do podjęcia pracy
- sprawność fizyczna
- dyspozycyjność
- mile widziane doświadczenie w pracy fizycznej / na produkcji- jeżeli nie masz- my cię wszystkiego nauczymy
Kontakt:
FallWork
Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Ogłoszenie 3749 z 31038
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.