www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 2216921
To ogłoszenie obejrzano 49 razy.
Dodano:
2017-10-25
Kategoria:
zdrowie i uroda
Województwo:
dolnośląskie
KURS "TERAPIE DŹWIĘKIEM MIS TYBETAŃSKICH"
Cena:
350
KURS "TERAPIA DŹWIĘKIEM MIS TYBETAŃSKICH"
WROCŁAW, 3 listopada 2017r.
Zapraszamy serdecznie wszystkie osoby, które pragną nauczyć się jak poprzez subtelne wibracje dźwięku pomagać sobie i innym. Brzmienie mis to niezwykłe bogactwo dobroczynnych dla organizmu ludzkiego częstotliwości o szerokim zakresie: od niskich dźwięków do niesłyszalnych ultradźwięków, które mogą wspomagać leczenie wielu schorzeń i dolegliwości, doprowadzając do harmonii i zdrowia. Subtelne emanacje mis grających uwalniają ciało od napięć, mobilizują zdolności regeneracyjne organizmu, wprowadzają umysł w stan głębokiej relaksacji. Masaż misami dźwiękowymi wpływa m.in. na zdolności twórcze, kreatywność, poprawia zdolność koncentracji.
Dodatkowo: normuje ciśnienie, poprawia krążenie, pobudza układ immunologiczny, wspomaga leczenie chorób kręgosłupa likwiduje stres, nerwice zmniejsza bóle migrenowe wspomaga w uporaniu się z nałogami likwiduje napięcia karku i pleców, usuwa nerwicowe kłucie serca, pomaga w kłopotach z zasypianiem, wspomaga przemianę materii, zmniejsza stany lękowe, likwiduje bezsenność uśmierza lub łagodzi ból (misy stosuje się w gabinetach stomatologicznych, w rehabilitacji pacjentów po operacji czy osób przewlekle chorych).
Na kurs zaprasza Centrum Terapii Naturalnych "Hagalaz" (rejestr instytucji szkoleniowych, nr. ewidencyjny: 2.02/00185/2016)
W PROGRAMIE: 1.Rys historyczny 2.Rodzaje mis grających 3.Wpływ dźwięku mis na organizm człowieka 4.Wskazania i przeciwwskazania do terapii dźwiękiem 5.Sposób przechowywania i konserwacji mis 6.Techniki pracy z misami (dla siebie i pacjenta) 7.Medytacje z dźwiękiem misy tybetańskiej 8.BHP 9.Przebieg zabiegu 10.Tematy dodatkowe.
PROWADZENIE: Małgorzata Beata Bodzek. Naturoterapeutka, energoterapeutka, radiestetka. Instruktorka bioterapii kategorii międzynarodowej.
KOSZT: 350 zł (w cenie materiały szkoleniowe).
Kurs zakończony wydaniem Certyfikatu.
UWAGA: WSKAZANE ABY PRZED KURSEM UCZESTNIK ZAOPATRZYŁ SIĘ WE WŁASNYM ZAKRESIE W MISĘ TYBETAŃSKĄ (Może być nepalska lub indyjska).
TERMIN: Wrocław, 3 listopada 2017r. (początek zajęć o godz.11).
INFORMACJE I ZAPISY: centruminspiracja@interia.pl, lub tel.: 509354808.
UWAGA - istnieje możliwość odbycia indywidualnych szkoleń związanych z terapiami naturalnymi - (zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy).
Kontakt:
HAGALAZ
509354808

Ogłoszenie 5770 z 28766
[Usuń to ogłoszenie]
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.