www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 2218290
To ogłoszenie obejrzano 57 razy.
Dodano:
2017-10-31
Kategoria:
biznes i usługi
Województwo:
mazowieckie
Miejscowość:
Warszawa
Sprzedam spółkę z o.o. za 1649 PLN
Cena:
1649
Zakładanie własnej spółki wiąże się z licznymi formalnościami oraz spędzaniem wielu godzin w urzędach i instytucjach, w których konieczne jest złożenie licznych dokumentów, wniosków oraz formularzy.


Istnieje jednak rozwiązanie, które pozwala uniknąć wszystkich wcześniej wymienionych obowiązków oraz spraw koniecznych do załatwienia. Wystarczy zapoznać się z naszą ofertą i wybrać odpowiednią dla siebie gotową spółkę, którą oferujemy na sprzedaż.


Spółki, które posiadamy w swojej ofercie nigdy wcześniej nie prowadziły działalności, co sprawia, że nie posiadają ani historii gospodarczej, ani tym bardziej żadnych zobowiązań, którymi obarczony zostałby nowy właściciel. Wszystko potwierdzamy notarialnie! Spółki posiadają kapitał zakładowy w wysokości 5 tysięcy złotych oraz numery NIP, REGON, KRS, (zgłoszenie do VAT gratis).
Kontakt:
Odwiedź nasza stronę spolkizoo24.pl, skontaktuj się z nami pod numerem +22 20 729 11 lub pod adresem kontakt@spolkizoo24.pl i kup gotową spółkę za 1649 zł i rozpocznij swoją działalność nawet dziś!

Ogłoszenie 4899 z 28625
[Usuń to ogłoszenie]
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.