www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 2219579
To ogłoszenie obejrzano 14 razy.
Dodano:
2017-11-08
Kategoria:
Praca
Województwo:
cał‚y kraj
Praca Au pair Francja/Marsylia/ luty 2018
Rodzina z Marsylii we Francji poszukuje nowej Au Pair do opieki nad 3 dzieci

Lokalizacja: Marsylia, Francja
Termin rozpoczę™cia: luty 2018
Typ umowy: Kontrakt 6-12 m-cy
Wynagrodzenie: au pair
Kategoria: AU PAIR program (zagranica)

Opis stanowiska:
Zamieszkaj w przepięknej miejscowości na północy Francji! Zostań Au Pair i ucz się języka!
Rodzinafrancuska z 3 dzieci w wieku 4, 7 i 9 lat poszukujemiłej i doświadczonej Au Pair na okres 9-12 miesięcy.Obowiązki AuPair to opieka nad dziećmi max 30 godzin tyg. - przygotowywanie posiłków, zabawa z dziećmi, pomoc w nauce , odprowadzanie dzieci do szkoły oraz pomoc w odrabianiu lekcji. Rodzina mieszka w Marsylii. W pobliżu znajduje się szkoła językowa, istnieje więc możliwość uczęszczania na kurs języka.

Wymagania:

Au Pair Francja - wymagany wiek 18-30 lat
Doświadczenie w opiece nad dziećmi
Znajomośćj. francuskiego
Gotowość do wyjazdu na 9-12 miesięcy
Opieka biura partnerskiego we Francji

Oferujemy:

W ramach pobytu Au Pair we Francji ma zapewnione:

9-12 miesięczny pobyt w rodziniefrancuskieji pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi oraz możliwość nauki języka francuskiego. *Dostępna opcja Summer Au Pair, pobyty u rodzin 2-3 mies.
Kieszonkowe min320euronetto/miesięcznie + gwarantowane bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie, internetw pokoju
bezpłatnybilet miesięczny na komunikację miejską
opieka partnerskiego biura Au Pair we Francji

Wyjazd realizowany w ramach programu wymiany kulturowej Au Pair. Prezentowane oferty nie są ofertami pracy.Warunkiem udziału w programie au pair jest złożenie kompletu wymaganych formularzy i podpisanie umowy.Wyjazd do rodziny we Francjirealizowany za pośrednictwem biura Prowork.
Chcesz poznać Francję?Zostań Fille Au pair.Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki –
1009c
kontakt z językiem francuskim na co dzień – w szkole językowej, w rodzinie i z przyjaciółmi!
Jest to oferta z Programu AU PAIR. Warunkiem aplikowania na ofertę jest złożenie kompletu wymaganych dokumentów i podpisania umowy. Odpowiednie formularze przysyłane są mailem.

Procedura rekrutacyjna:

Chcesz wyjechac jako Au Pair za granicę? Jeśli spełniasz warunki uczestnictwa w Programie AuPair Francja prześlij swoje zgłoszenie na wyjazd AuPair mailem: info@prowork.com.pl lub zarejestruj się w serwisie Prowork www.prowork.com.pl
Kontakt: tel 22 323 63 35 , 502 731 065 skype: prowork_info
Szczegółowe zasady promocji znajdziesz na naszej stronie www.prowork.com.pl
Czekamy na Twoje zapytanie i opinie o Au Pair.
Prowork bezpieczne podróże językowe -17 lat doświadczenia!
Kontakt:
Prowork

Ogłoszenie 1788 z 31046
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.