www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 2219683
To ogłoszenie obejrzano 10 razy.
Dodano:
2017-11-09
Kategoria:
praca
Województwo:
dolnośląskie
Miejscowość:
Wrocław
Pakowacz - praca na miesiąc listopad Wrocław
Issp
ISSP Sp. z o.o. - Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Pakowacz - praca na miesiąc listopad
Miasto: Wrocław

ZAPRASZAMY OSOBY:
Energiczne, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania.

Miejsce pracy: Wrocław

Wymagania:
- dyspozycyjność
- pełnoletność
- wymóg konieczny: aktualna książeczka do badań sanitarno epidemiologicznych

Pożądane:

Obowiązki:
- pakowanie wyrobów fabryki pieczywa (sucharków, groszku i innych wyrobów piekarniczych)
- pomoc przy produkcji

Oferujemy:
- umowa zlecenie (dla osób nieuczących się odprowadzane pełne składki i ubezpieczenie)
- stawka 14 zł brutto godzina, dodatek nocny +1 zł brutto
- praca na trzy zmiany: 6-14:00/14-22:00/22-6:00
- możliwość podjęcia pracy na weekendy lub w tygodniu, a także możliwość pracy tylko na jedną zmianę
- możliwość stałej współpracy w pracy czasowej
Kontakt:
Issp

Ogłoszenie 1822 z 30878
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.