www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 2219699
To ogłoszenie obejrzano 8 razy.
Dodano:
2017-11-09
Kategoria:
praca
Województwo:
cały kraj
Monter rusztowań (nr ref. 9H-HD-DE)
Koncepcja
Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.
Z nami podejmiesz dobrą pracę.
Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:
Monter rusztowań
Zatrudnienie bezpośrednie

Miejsce pracy: Niemcy, 86420 Diedorf ( Bawaria)

Miejsce pracy: 86420 Diedorf (Bawaria)

Wymagania: o Wykształcenie zawodowe, kierunkowe lub długoletnie doświadczenie zawodowe poparte świadectwami pracy o Umiejętność pracy w grupie o Podstawowa znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny), znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej o Dodatkowym atutem jest posiadanie prawa jazdy kat C+E

Obowiązki: o Montaż i demontaż rusztowań budowlanych o Montaż i demontaż podestów ruchomych, hal chroniących przed deszczem o Praca na różnych wysokościach (domki jednorodzinne, bloki, kościoły, budynki przemysłowe) o Kompletowanie elementów rusztowań, sprawdzanie ilościowe i jakościowe o Kontrola prawidłowości łączeń oraz usuwanie wadliwych elementów konstrukcji o Załadunek/rozładunek samochodów z rusztowaniami o Inne - charakterystyczne dla w/w stanowiska pracy

Oferujemy: o Niemiecką umowę o pracę u bezpośredniego pracodawcy o Atrakcyjne wynagrodzenie 13,50-17,00 Euro brutto/godzinę pracy w zależności od umiejętności i kwalifikacji o Ewentualne nadgodziny płatne dodatkowo. Zatrudnienie na pełny etat o Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne o Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę -odpłatne o Pracę w kilkuosobowych zespołach o Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych o Pracownicy wyjeżdżający za pośrednictwem naszego biura mogą korzystać z bezpłatnych konsultacji prawnych ze strony zaprzyjaźnionej z nami kancelarii prawnej z siedzibą w Niemczech. Prawnicy rozmawiają po polsku. Kontakt do kancelarii udostępniamy po przepracowanym pełnym miesiącu.
Kontakt:
Koncepcja

Ogłoszenie 1826 z 30877
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.