www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 2219700
To ogłoszenie obejrzano 4 razy.
Dodano:
2017-11-09
Kategoria:
praca
Województwo:
cały kraj
Hydraulik / Monter ogrzewania
Koncepcja
Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.
Z nami podejmiesz dobrą pracę.
Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

HYDRAULIK - MONTER OGRZEWANIA

Miejsce pracy: różne miasta

Wymagania: o Wykształcenie zawodowe kierunkowe jako hydraulik lub pokrewne o Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku min. 4 lata o Znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny), znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej o Prawo jazdy oraz własny samochód (mile widziane)

Pożądane:

Obowiązki: o Montaż, naprawa instalacji wodnej, ogrzewania i gazowej o Sprawdzanie poprawności instalacji o Praca zgodnie z rysunkiem technicznym o Biały montaż o Przebudowa instalacji o Renowacje starych instalacji

Oferujemy: o Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym. o Atrakcyjne wynagrodzenie o Zatrudnienie na pełny etat o Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne o Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, odpłatne o Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec o Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych o Brak konta czasu pracy
Kontakt:
Koncepcja

Ogłoszenie 1770 z 31599
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.