www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 2219729
To ogłoszenie obejrzano 6 razy.
Dodano:
2017-11-09
Kategoria:
praca
Województwo:
podlaskie
Miejscowość:
Białystok
Kierownik Oddziału
GROW UP POLSKA
Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w pozyskiwaniu oraz selekcji pracowników średniego i wyższego szczebla dla branży TSL- transport/spedycja/logistyka. Naszym celem jest pomoc w ulepszaniu strategii rekrutacyjnych w przedsiębiorstwach TSL. Nazwa Grow Up Polska oznacza ciągły wzrost oraz rozwój.

Miejsce pracy: Białystok

Wymagania:
Od Kandydatów oczekujemy: o min. rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, popartego sukcesami w zarządzaniu jednostką w branży: Transport, Spedycja, Logistyka; o skuteczności i wysokiej jakości w realizacji zadań; o dobrej znajomości branży TSL; o bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz podległego Zespołu; o dobrej znajomości języka angielskiego umożliwiającego swobodną komunikację; o mile widziane osoby do zespołu (Spedytorzy).

Obowiązki:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: o realizowanie budżetu oraz zarządzanie podległym Zespołem pracowników; o zapewnienie wysokiej jakości usług transportowo-spedycyjnych, zgodne z obowiązującymi standardami o nadzór nad funkcjonowaniem placówki; o dbanie o rozwój wiedzy i kompetencji Zespołu; o budowanie pozytywnego wizerunku Firmy na lokalnym rynku.

Oferujemy:
Nasz Klient oferuje: o stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę; o możliwość rozwoju i awansu w strukturze firmy; o atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet benefitów pozapłacowych.
Kontakt:
GROW UP POLSKA

Ogłoszenie 1652 z 31046
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.