www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 2219782
To ogłoszenie obejrzano 7 razy.
Dodano:
2017-11-09
Kategoria:
Praca
Województwo:
cał‚y kraj
AuPair USA 2018 spotkanie informacyjne online Instagram:prowork.aupair
Środa, 20.00 godz, LIVE na Instagram: prowork.aupair ONLINE spotkanie Informacyjne dla kandydatów do Programu Au Pair USA 2018. Spotkanie poprowadzi Marta Strożek, która była Au Pair w USA i opowie wam krok po kroku jak zostać au pair USA i wyjechać na gapyear do Stanów. Podczas tego spotkania dowiesz się wszystkiego o Au Pair USA 2018 bez wychodzenia z domu! Już dziś zaobserwuj nasz profil na Instagramie: prowork.aupair i oglądaj na żywo LIVE spotkanie informacyjne dla przyszłych Au Pair USA. Temat przewodni środowego spotkania to Aplikacja Au Pair USA. Jak przygotować aplikację, jakie dokumenty trzeba dołączyć do Twojej aplikacji Au Pair. Teraz z Prowork Au pair cała Twoja aplikacja jest online, wszystkie informacje i dokumenty dodasz online samodzielnie, nawet referencje Au pair są online - wystarczy uzupełnić online info o Twoim doświadczeniu z dziećmi i podać adres mailowy osoby, która potwierdzi Twoje doświadczenie! Zatem możesz wypełnić Twoją aplikację ekspresowo i nawet po kilku dniach rozpocząć etap doboru z rodziną amerykańską!
Teraz do wyboru z Prowork Au Pair:
Program Au Pair USA Standard
Program Au Pair USA Professional ( studenci/absolwenci Pielęgniarstwo, Fizjoterapia, Pedagogika i inne)
Koszt programu/niezależnie od opcji tylko 1190 zł, w tym rozszerzone ubezpieczenie rozszertzone za "0zł" - polisa na 500 tys usd

Więcej i wszystko na temat Aplikacja Au Pair USA krok po kroku już w środę 8 listopada - Instagram: prowork.aupair, godz. 20.00 LIVE z Martą Strożek więcej info i wstępna rejestracja: www.prowork.com.pl

Zobacz filmy Marty z Au Pair USA w Texasie i relacje video z wcześniejszych spotkań informacyjnych online o Au pair USA:
https://youtu.be/-AsZvx0SPmw?list=PLzwNSCyNlZCcQWm66xX8ODvB_ELmNSVdl

Kolejne spotkania informacyjne online o Au Pair USA z Prowork Au Pair w każdą środę, 20.00 LIve na Instagram:prowork.aupair
Listopad 2017. ZAPRASZAMY

Au Pair USA 2018. Spotkanie informacyjne online Insta: Prowork AuPair 8 listopad 2018
Sroda, 20.00 godz, LIVE na Instagram: prowork.aupair ONLINE spotkanie Informacyjne dla kandydatów do Programu Au Pair USA 2018. Spotkanie poprowadzi Marta Strożek, która była Au Pair w USA i opowie wam krok po kroku jak zostać au pair USA i wyjechać na gapyear do Stanów.

Lokalizacja: Nowy Jork, inne, Stany Zjednoczone
Termin rozpoczę™cia: 2018 różne terminy
Typ umowy: Stała praca
Wynagrodzenie: au pair usa
Kategoria: AU PAIR program (zagranica)

Opis stanowiska:

Kończysz studia? Planujesz Gap YEAR 2018? Wyjedź na rok do Ameryki. Zostań Au Pair i ucz się angielskiego w koledżu amerykańskim. Au Pair USA z Prowork to najlepsza oferta na rynku! Teraz w Prowork Au Pair USA roczny wyjazd z ubezpieczeniem gratis i bezpłatnym przelotem do/z USA!
Teraz do wyboru opcja: Au Pair USA standard
Au Pair USA Professional ( dla studentów pedagogiki/rehabilitacji/pielęgniarstwa )
Agencja Prowork Au Pair organizuje wyjazdy edukacyjne Au Pair już od ponad 18 lat!
Program Au Pair jest oficjalnym programem wymiany kulturowej zatwierdzonym przez departament Stanu USA realizowanym za pośrednictwem uprawnionych organizacji amerykańskich. Firma Prowork jest autoryzowanym przedstawicielem w Polsce prowadzącym nabór do udziału w programie Au Pair USA 2018.
Program skierowany jest do młodych osób z całego świata, absolwentów szkół średnich i studentów, którzy chcą poznać codzienne życie w Ameryce, szkolić angielski i podróżować!
Jeśli lubisz dzieci i chcesz spędzić rok w Stanach Zjednoczonych i uczyć się języka angielskiego skontaktuj się z nami i sprawdź czy jak zostać Au Pair w USA z Prowork.

Wymagania:

Warunki uczestnictwa w Programie Prowork Au Pair USA standard:

wiek 18- 27 lat
komunikatywny angielski
doświadczenie w opiece nad dziećmi (opieka w rodzinie, korepetycje, inne)
osoba niezamężna, bezdzietna, niepaląca i niekarana
prawo jazdy
Wyjazdy Au Pair nie są pracą. Są to pobyty wymiany kulturowej skierowane do młodych osób w celu podszkolenia praktycznej znajomości j. obcego

Oferujemy:

Au Pair w USA ma zagwarantowane:

roczny kontrakt na pracę Au Pair u rodziny amerykańskiej
4 dniowe szkolenie w Nowym Jorku
bezpłatny przelot z Polski do/z USA
kieszonkowe 197 USD tygodniowo czyli dostajesz ponad 10000 USD rocznie!
500 USD stypendium na kursy językowy w koledżu amerykańskim
ubezpieczenie za „0” zł ( rozszerzone ubezpieczenie na 500 tys usd bez żadnych dodatkowych opłat z Prowork aupair)

Au Pair USA z Prowork Au Pair KOSZTY

koszt 1190 zl , w tym rozszerzone ubezpieczenie za „0” zł! ( polisa na cały rok pobytu na 500 tys. usd)
koszt wizy amerykańskiej ok. 160 usd

Procedura rekrutacyjna:

Zarejestruj się na stronie www.prowork.com.pl lub przyślij do nas maila i sprawdź czy spełniasz wymogi udziału w programie Au Pair w Ameryce. Oddzwonimy do Ciebie i odpowiemy na pytania o Au Pair w USA. Indywidualny dobór rodzin z całych Stanów Zjednoczonych m.in. Nowy Jork, Chicago, Waszyngton, Boston, San Francisco, Los Angeles i wiele innych. Pomagamy w całej procedurze rekrutacyjnej i formalnościach wizowych. Warunki uczestnictwa w Programie Au Pair USA znajdziecie na stronach Prowork w zakładce Au Pair USA. Zarejestruj się na stronie Prowork i śledź aktualności na Facebooku. Dołącz do społeczności Au Pair na świecie! Czekamy na Twoje opinie i zapytania.
Kontakt:
Prowork

Ogłoszenie 1690 z 31593
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.