www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 2219813
To ogłoszenie obejrzano 104 razy.
Dodano:
2017-11-09
Kategoria:
nieruchomości
Województwo:
mazowieckie
Miejscowość:
Warszawa
Na sprzedaż dom 400m2, Warszawa, Stary Anin
Cena:
1790000
Do sprzedaży duży 400 – metrowy dom położony w doskonałej lokalizacji, w willowym prestiżowym Starym Aninie przy ul. Homera 46, z działką 1080 m2. W ogrodzie piękne stare dęby i starodrzew iglasty. Dojazd asfaltem. Ok. 100 m. Sielanka Karczma Warszawska.
Dom składa się 3 poziomów (piwnica, parter, piętro i poddasze). Piwnica dużej wielkości połączona jest z garażem podziemnym. Doskonale nadaje się na magazyn. Ponadto obok domu jest garaż naziemny na dwa samochody. Dwie bramy wjazdowe na posesję ( może wjechać TIR ). Na parterze znajduje się recepcja mogąca być salonem, 3 pokoje, kuchnia i łazienka. Z pokoju dziennego jest wyjście na duży taras wychodzący na ogród. Na piętrze 4 pokoje, kuchnie i łazienkę. Z pokoju mogącego być głównym gabinetem lub sypialnią wyjście na duży taras z widokiem na ogród. Na poddaszu otwarta duża przestrzeń z łazienką. Doskonałe miejsce na dużą sypialnię z wyjściem na taras z widokiem na ogród. Idealna opcja dla osób, które chcą mieszkać i prowadzić firmę w jednym budynku. Duże możliwości adaptacyjne.

Dom ogrzewany jest za pomocą pieca gazowego. Monitoring. Woda i kanalizacja miejska.

Aktualnie dom wynajmowany jest przez firmę, która zajmuje się konfekcjonowaniem i rozsyłaniem produktów kosmetycznych. Budynek został przystosowany do celów biurowych i magazynowych. Doskonale nadaje się na taką działalność lub na mały biurowiec albo oczywiście po drobnym dostosowaniu na rodzinny dom mieszkalny.

Dobra oferta dla mniejszych developerów ponieważ można tam wybudować kamienicę z mieszkaniami na sprzedaż.

Cena sprzedaży 1 790 000, zł ( do negocjacji ).


Kontakt: Jerzy Paluch , telefon 604095656, email: paluch.jerzy@gmail.com
Kontakt:

Ogłoszenie 6128 z 28784
[Usuń to ogłoszenie]
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.