www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 2219865
To ogłoszenie obejrzano 9 razy.
Dodano:
2017-11-10
Kategoria:
Praca
Województwo:
cał‚y kraj
Opiekun/ka Anglia / Truro / 7.50 f/godz. / praca od listopada 2017
Brytyjski pracodawca posiadającydom opieki w Truro / Kornwalia, pilnie zatrudni opiekunów / Care Assistants z angielskim.Praca od listopada 2017. Jeśli lubisz pracę z osobami starszymi i myślisz o wyjeździe do UK - zarejestruj się na naszej stronie: www.prowork.pl i przyślij cv w j. angielskim!

Rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko opiekun osób starszych z pracodawcą brytyjskim telefonicznie. Jeśliznasz angielski i chcesz pracować w ekskluzywnym domu opieki w Anglii - prześlij CV.Care assistant jobs in care homes UK. Apply now! UWAGA: Pracodawca brytyjski opłaca przelot z Polski do Anglii oraz zapewnia transfer z lotniska do miejsca pracy!

Lokalizacja: Truro / Kornwalia, Wielka Brytania
Termin rozpoczę™cia: listopad 2017
Typ umowy: Stała praca
Wynagrodzenie: 7.50 funtów/godz
Kategoria: Opieka medyczna (domy opieki/szpitale)

Opis stanowiska:
Brytyjski pracodawca, stały klient Prowork.PL, zatrudni personel ze znajomością angielskiego do opieki nad osobami starszymi do pracy w domach opieki jako opiekun osoby starszej/care assistant. Pracodawca (sieć domów opieki Residential & Nursing Homes) zapewnia szkolenia NVQ i pomoc w znalezieniu zamieszkania w pobliżu miejsca pracy. Doświadczenie związane z opieką nie jest wymagane, zaakceptowani kandydaci mają zapewnione odpowiednie przeszkolenie.

Wymagania: znajomość języka angielskiego wymagane referencje od poprzednich pracodawców
Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą brytyjskim telefonicznie

Oferujemy:
Okres pracy: roczne kontrakty
Wynagrodzenie: 7.50funtów / godz. brutto
Zamieszkanie: koszt około 65-70 funtów tyg.
Praca stała - etat (35 godz. / tyg.). Możliwość pracy w nadgodzinach

Pracodawca brytyjski opłaca przelot z Polski do Anglii oraz zapewnia transfer z lotniska do miejsca pracy kontrakt dla opiekunów podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.
Ponadto inne oferty pracy w branży opieka medyczna na terenie całej Anglii jako opiekun osoby starszej, support worker/opiekun osoby niepełnosprawnej (z prawem jazdy). Oferty dla kandydatów w Polsce jak i mieszkających na terenie UK.

Procedura rekrutacyjna:
W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilneprzysłanie cv w języku angielskim na adres: recruitment@prowork.pl tel.022 828 31 34; 501182 708, kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.
Kontakt:
Prowork

Ogłoszenie 1535 z 31046
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.