www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 2219871
To ogłoszenie obejrzano 11 razy.
Dodano:
2017-11-10
Kategoria:
Praca
Województwo:
Wielkopolskie
Miejscowość:
Poznań
Produkcja - prace przy wykończeniu armatury łazienkowej - 17zł/h
Lokalizacja: Poznań, Wielkopolskie
Kategoria: Praca fizyczna

Zakres obowiązków:
-wizualna kontrola jakości produktu
- uzupełnianie ubytków
- malowanie/szlifowanie produktów/polerowanie

Oferujemy:
- umowę o pracę stawka 17zł/h,+ 20% za noc+100 % nadgodzina
- premie do 300zł
- stabilne zatrudnienie

Wymagania:
- zdrowie pozwalające na wykonywanie pracy fizycznej
- możliwośc przejścia bezpośrednio do firmy
Kontakt:
FallWork
Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Ogłoszenie 1914 z 30910
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.