www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 2219886
To ogłoszenie obejrzano 8 razy.
Dodano:
2017-11-10
Kategoria:
praca
Województwo:
wielkopolskie
Miejscowość:
Swarzędz
Prace produkcyjne od zaraz - bez doświadczenia
FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego w związku z dynamicznym rozwojem naszego klienta firmy produkcyjnej ze Swarzędza poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Produkcji - Swarzędz

Obowiązki:
- prace pomocnicze
- zginanie i obróbka blachy na dziale produkcji
- produkcja tuneli klimatyzacyjnych
- prace fizyczne

Wymagania:
- sprawność fizyczna
- dojazd do Swarzędza we własnym zakresie
- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- pracę w systemie zmianowym (6-15/14-23)
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
- możliwość zdobycia nowych umiejętności na rożnych działach w firmie
- po okresie próbnym możliwość stałego zatrudnienia na umowę o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą portalu.

Do CV dopisz klauzurę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Kontakt:
Fallwork
790790446

Ogłoszenie 1654 z 30878
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.