www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 2219893
To ogłoszenie obejrzano 10 razy.
Dodano:
2017-11-10
Kategoria:
praca
Województwo:
wielkopolskie
Miejscowość:
Swarzędz
Produkcja -umowa o prace już od I-go dnia
Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego Fallwork o nr 6231 w związku z dynamicznym rozwojem naszego klienta firmy produkcyjnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji
Lokalizacja: Swarzędz/Jasin

Zakres obowiązków kandydata:
- Przygotowywanie granulatu
- obsługa maszyn
- kontrola jakości procesu produkcji

Wymagania:
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku do pracy 3 zmianowej,
- własny dojazd do miejsca pracy
- sprawność fizyczna
- doświadczenie w pracy na produkcji lub magazynie

Oferujemy:
- umowę o pracę już od I-go dnia
- atrakcyjne wynagrodzenie
- przeszkolenie stanowiskowe
- pracę w prężnie działającej firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub zgłoszenia telefoniczne pod nr tel: 790-790-446

W CV proszę o dodanie następującej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Kontakt:
Fallwork

Ogłoszenie 1597 z 31599
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.