www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 2219895
To ogłoszenie obejrzano 14 razy.
Dodano:
2017-11-10
Kategoria:
praca
Województwo:
wielkopolskie
Miejscowość:
Swarzędz
Młodszy narzędziowiec - praca od zaraz
Młodszy narzędziowiec
Miejsce pracy: Swarzędz

Obowiązki:
-pracę manualną z narzędziami (młotek, wkrętarka,)
- nanoszenie zmian na produkt
- proste prace produkcyjne

Oferujemy:
-prace na II zmiany, pon - pt (6-15/14-23)
-umowę zlecenie na okres próbny
-atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe - 16zł/h
- stabilne zatrudnienie

Wymagania:
- sprawność fizyczna
- dyspozycyjność
- mile widziane doświadczenie w pracy fizycznej / na produkcji- jeżeli nie masz- my cię wszystkiego nauczymy

osoby zainteresowane prosimy o wysłanie Cv za pomocą portalu, lub zgłoszenia telefoniczne pod nr 790 790 446

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133 poz. 883)." Ogłoszenie dodane przez APT 6231
Kontakt:
Fallwork

Ogłoszenie 1547 z 30836
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.