www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 2222462
To ogłoszenie obejrzano 72 razy.
Dodano:
2017-11-25
Kategoria:
praca
Województwo:
dolnośląskie
Miejscowość:
Wrocław
Tłumacz języka angielskiego
Centrum Lokalizacji CM Sp. z o.o. Sp. k.
Centrum Lokalizacji CM Sp. z o.o. Sp. k. od ponad 10 lat zajmuje się lokalizacją oprogramowania i tłumaczeniami technicznymi. Wszechstronną wiedzę oraz doświadczenie w zarządzaniu wielojęzycznymi projektami tłumaczeniowymi zdobywaliśmy współpracując zarówno z największymi firmami, jak i ze średnim przedsiębiorstwami, dostarczającymi najnowocześniejsze technologie z takich obszarów, jak informatyka, telekomunikacja, automatyka i robotyka, motoryzacja, energetyka, elektronika i medycyna. Oferujemy najwyższej jakości tłumaczenia z języków zachodnioeuropejskich na języki Europy Środkowo-Wschodniej. Wysoką jakość wykonywanych przez nas usług tłumaczeniowych potwierdza uzyskanie certyfikatu ISO 17100.

CM prowadzi zaawansowane prace nad maszynowymi tłumaczeniami (MT), maszynową obsługą terminologii wspomaganą przez człowieka oraz kontrolą jakości. Firma należy do międzynarodowych i krajowych stowarzyszeń branżowych, takich jak GALA, TAUS Data Association i PSBT.

Aktualnie poszukujemy profesjonalnych tłumaczy pisemnych tekstów technicznych z języka angielskiego na polski i polskiego na angielski do pracy zdalnej przez Internet (tzw. freelance).

Miejsce pracy: Wrocław

Wymagania:
o Wykształcenie wyższe filologiczne lub techniczne o Doskonała znajomość języka angielskiego o Doskonała znajomość języka polskiego o Posiadanie i biegła obsługa programu SDL Trados Studio o Co najmniej roczne doświadczenie w dziedzinie przekładu i pracy z tekstami technicznymi o Biegła obsługa komputera oraz umiejętność korzystania z Internetu o Umiejętność pracy pod presją czasu o Odpowiedzialność, terminowość, sumienność, zaangażowanie

Pożądane:
o Znajomość innych narzędzi CAT (np. Passolo, IBM OpenTM2, Idiom, memoQ itp.) o Znajomość specyfiki procesu lokalizacji i tłumaczeń technicznych o Referencje od innych biur tłumaczeń lub klientów końcowych o Znajomość drugiego języka obcego

Obowiązki:
- Tłumaczenie tekstów technicznych z języka polskiego na angielski i angielskiego na polski

Oferujemy:
o Stałą współpracę o Możliwość rozwoju zawodowego o Rozliczanie na podstawie faktur lub umów zlecenia o Bezpłatne szkolenia z zakresu m.in. Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Nasza oferta jest także skierowana do osób niepełnosprawnych
Kontakt:
Centrum Lokalizacji CM Sp. z o.o. Sp. k.

Ogłoszenie 5640 z 28778
[Usuń to ogłoszenie]
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.