www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 2223391
To ogłoszenie obejrzano 157 razy.
Dodano:
2017-12-06
Kategoria:
praca
Województwo:
opolskie
Specjalista ds. marketingu - asystent/ka portalu e-magnes
Fundacja
Fundacja na rzecz promocji i rozwoju - Głos Młodych jest organizacją pozarządową o charakterze non-profit, zajmującą się promowaniem i wspieraniem osób uzdolnionych artystycznie oraz naukowo. Ponadto organizacja wspiera edukację dzieci niepełnosprawnych, a także wspiera ośrodki badawczo-rozwojowe. Ma ona również na celu promowanie Polski i jej dziedzictwa kulturowego na arenie międzynarodowej. Młodzieżowa witryna internetowa www.e-magnes.pl- to projekt tworzony przez studentów i ludzi młodych. Poprzez Internet chcemy trafić do możliwe jak największej grupy osób, z którymi chcemy utrzymywać stałe relacje. Chcemy, by głos młodych był słyszany. Mamy nadzieję, że wspólnymi siłami rozwiążemy problemy ludzi młodych, odpowiemy na nurtujące pytania.
Każdy ma szansę na rozwinięcie i wykazanie swoich umiejętności - kto wyrazi chęć, zdeterminowanie oraz umotywowanie, by się kształcić, nabywać doświadczenia i nowych umiejętności.

Wymagania:
o komunikatywności o umiejętności analitycznego myślenia o zdolności negocjacyjnych o wysokiej kultury osobistej o umiejętności pracy pod presją czasu o silnej motywacji w dążeniu do wyznaczonych celów o kreatywności o umiejętności sprawnego obsługiwania komputera

Pożądane:
o autorski list motywacyjny

Obowiązki:
o opracowywanie oraz prowadzenie działań marketingowych o opracowanie koncepcji menedżerskiej o utrzymywanie kontaktu z działem sprzedaży o kontakt z mediami w celu publikacji informacji prasowych, barterów, konkursów oraz reklamy o tworzenie mapy oraz planu mediów, rezerwacja reklam oraz czuwanie nad ich realizacją o nadzorowanie serwisu internetowego o współudział w tworzeniu materiałów reklamowych o nadzór nad firmami dostarczającymi produkty - reklamy o prowadzenie projektów oraz kontakt z klientami o rozwijania oferty marketingowej

Oferujemy:
o możliwość rozwoju zawodowego w nowej, dynamicznej firmie wydawniczo-medialnej związanej z e-gospodarką o wynagrodzenie prowizyjne podczas 3-miesięcznego okresu próbnego uzależnione od osiąganych wyników; po zakończeniu okresu próbnego atrakcyjne wynagrodzenie oparte o stałą podstawę oraz prowizję uzależnioną od osiąganych wyników o możliwość awansu w strukturach Portalu w oparciu o planowaną ścieżkę kariery o dla najlepszych stałe kontrakty w młodym, dynamicznym zespole o każda osoba otrzymuje potwierdzenie współpracy (referencje do przyszłej pracy)
Kontakt:
Fundacja

Ogłoszenie 4632 z 28672
[Usuń to ogłoszenie]
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.
Busko Zdrój