www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 2223403
To ogłoszenie obejrzano 144 razy.
Dodano:
2017-12-06
Kategoria:
praca
Województwo:
warmińsko-mazurskie
Grafik komputerowy portalu e-magnes
Fundacja
FUNDACJA NA RZECZ PROMOCJI I ROZWOJU
Fundacja na rzecz promocji i rozwoju Głos Młodych - to organizacja pozarządowa o charakterze non-profit. Nasze projekty umożliwiają szerzenie przedsiębiorczości w ramach wolnego rynku, poprzez ich realizację w sposób etyczny i odpowiedzialny społecznie, rozwijaniu zdolności komunikacyjnych, umiejętności wykorzystywania nowoczesnych technologii.
Uczestniczący w programach, w oparciu o ustalone kryteria, działając w zespołach, kreują własne projekty i stają się ich menedżerami.
Będziemy szukać środków na wdrażanie pomysłów - na ich realizację. Jednocześnie Fundacja zapewnia w miarę możliwości i zasobów wsparcie merytoryczne i logistyczne.
MASZ GŁOWĘ PEŁNĄ POMYSŁÓW? PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS!!!

Wymagania:

Pożądane:

Obowiązki:
o chcesz tworzyć profesjonalną grafikę o chcesz doskonalić swoje umiejętności chcesz zakresie tworzenia grafiki o chcesz rozwijać w sobie inwencje twórcze o jesteś osobą, która chce wyrazić siebie, swoje uczucia poprzez twórczość graficzną o chcesz przełamywać bariery i burzyć granice o chcesz zwrócić uwagę na to, o czym inni nie mają odwagi głośno mówić

Oferujemy:
o upragnione doświadczenie zawodowe o kształcić umiejętności w zakresie tworzenia profesjonalnej grafiki o poznawać nowe tajniki tworzenia grafiki o dotrzeć do kilkuset tysięcy naszych czytelników o promować swoją osobę o zyskać nowe znajomości, kontakty z fachowcami o możliwość współpracy zdalnej

Współpraca z naszą fundacją na stanowisku grafika jest wolontariatem, jednak dzięki niej zdobędziesz cenne doświadczenie zawodowe. Dla stażystów i praktykantów przygotujemy stosowne dokumenty potwierdzające współpracę z portalem e-Magnes - Referencje a dla najlepszych rekomendacje.

Przy niektórych projektach istnieje możliwość wynagradzania!
Kontakt:
Fundacja

Ogłoszenie 4625 z 28797
[Usuń to ogłoszenie]
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.
Busko Zdrój