www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 2225066
To ogłoszenie obejrzano 20 razy.
Dodano:
2017-12-15
Kategoria:
praca
Województwo:
podlaskie
Miejscowość:
Szczuczyn
Asystent/-ka Dyrektora Kontraktu
POLAQUA Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Szczuczyn

Wymagania: o wykształcenie wyższe lub student/studentka ostatnich lat studiów; o mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku; o umiejętność obsługi urządzeń biurowych oraz biegła obsługa pakietu Office; o znajomość języka angielskiego jako dodatkowy atut; o wysoka kultura osobista, komunikatywność oraz odporność na stres; o bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Obowiązki: o wsparcie Dyrektora Kontraktu w realizacji bieżących zadań; o organizacja spotkań oraz wyjazdów służbowych dla Dyrektora Kontraktu; o pomoc w przygotowywaniu miesięcznych zestawień, prezentacji i raportów; o administracyjno-organizacyjna obsługa Biura Budowy; o dbanie o sprawny obieg dokumentów oraz przepływ informacji; o rejestracja i obsługa klientów i gości podczas ich wizyty w Biurze Budowy; o zarządzanie dostawami materiałów biurowych: przygotowanie i składanie zamówień, kontakty z dostawcami i innymi jednostkami współpracującymi.

Oferujemy: o atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy; o stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych; o możliwość poszerzenia zawodowego doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów z Polski oraz Hiszpanii; o pakiet socjalny: karta medyczna, ubezpieczenie na życie; o pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)
Kontakt:
POLAQUA Sp. z o.o.

Ogłoszenie 1663 z 29368
[Usuń to ogłoszenie]
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.