www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 2225067
To ogłoszenie obejrzano 28 razy.
Dodano:
2017-12-15
Kategoria:
praca
Województwo:
podlaskie
Miejscowość:
Szczuczyn
Inżynier robót mostowych/drogowych
POLAQUA Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Szczuczyn

Wymagania: o ukończone studia wyższe na kierunku Budownictwo - specjalność Mosty/Drogi; o doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku przy realizacji kontraktów infrastrukturalnych w dziale mostowym/drogowym; o znajomość metod i technik budowlanych; o otwartość na wiedzę oraz nowe doświadczenia; o znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację; o dokładność i precyzja w działaniu.

Pożądane:

Obowiązki: o przygotowanie wstępnych harmonogramów robót oraz kosztorysów; o sporządzanie i rozwijanie bazy dostawców i podwykonawców oraz przygotowanie harmonogramów dostaw materiałów na budowę; o nadzór nad zgodnością wykonawstwa z dokumentacją obmiarową oraz kosztorysem; o przygotowywanie przedmiarów oraz obmiarów robót; o przekazywanie uzgodnień technicznych oraz organizacyjnych podległym zespołom podwykonawców; o bezpośrednie kierowanie robotami budowlanymi we współpracy z Kierownikiem Robót; o nadzór nad prawidłowym stosowaniem przewidzianej w projekcie technologii; o koordynacja procesów logistycznych w obrębie placu budowy; o udział w procesie rozliczania robót i przygotowania dokumentacji odbioru robót; o bieżąca współpraca ze wszystkimi departamentami w celu prawidłowej realizacji projektu.

Oferujemy: o atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy; o stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych; o możliwość zdobycia i poszerzenia zawodowego doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów z Polski oraz Hiszpanii; o pracę w młodym i dynamicznym zespole; o pakiet socjalny.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)
Kontakt:
POLAQUA Sp. z o.o.

Ogłoszenie 1828 z 29401
[Usuń to ogłoszenie]
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.