www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 2225814
To ogłoszenie obejrzano 54 razy.
Dodano:
2017-12-21
Kategoria:
praca
Województwo:
kujawsko-pomorskie
Miejscowość:
Bydgoszcz
Ciekawa praca z nowym projektem! - Obsługa klienta
Obsługi Klienta Biznesowego

Dołącz do Naszego zespołu

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Wymagania:

Pożądane:

Obowiązki:
- wsparcie obecnych Klientów biznesowych przy obsłudze kampanii telefonicznych
- nadzór nad przebiegiem i realizacją zleceń
- proponowanie nowych rozwiązań
- utrzymanie pozytywnych relacji z Klientami

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia uzależniona od wyników)
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o zlecenie (po okresie próbnym, dla najlepszych, umowa o pracę)
- stałe godziny pracy (8:00- 16:00 pn - pt)
- przejrzysty system szkoleń i ścieżka rozwoju zawodowego
- wsparcie i przeszkolenie - przyjazna atmosfera w młodym i dynamicznym zespole!
- bogaty pakiet socjalny (w tym: dodatkowe ubezpieczenie)
- dofinansowanie do karnetów na siłownię i fitness
- bezpłatne kury języka angielskiego
Kontakt:

Ogłoszenie 3585 z 28766
[Usuń to ogłoszenie]
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.
Zobacz : Grójec Praca