www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 2225816
To ogłoszenie obejrzano 16 razy.
Dodano:
2017-12-21
Kategoria:
praca
Województwo:
kujawsko-pomorskie
Miejscowość:
Bydgoszcz
Praca biurowa - obsługa Klienta

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Wymagania:
- wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
- zdolność szybkiego uczenia się
- pomysłowość i otwartość na nowe wyzwania
- sumienność i zaangażowanie
- umiejętność obsługi komputera
- gotowość do udziału w szkoleniach

Pożądane:

Obowiązki:
- aktywne wdrażanie nowych rozwiązań telekomunikacyjnych dla stałych klientów biznesowych
- dbanie o pozytywny wizerunek firmy
- udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
- atrakcyjne prowizje wypłacane w każdym miesiącu
- prywatna opieka medyczna w przychodniach LUX MED bezpłatny kurs języka angielskiego z profesjonalnym lektorem
- karta bonusowa dla Pracowników refundacja kosztów dojazdu do pracy
- możliwość rozwoju zawodowego
- niepowtarzalna atmosfera oparta na serdecznych, koleżeńskich relacjach
Kontakt:

Ogłoszenie 1185 z 29339
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.