www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 2226084
To ogłoszenie obejrzano 178 razy.
Dodano:
2017-12-24
Kategoria:
praca
Województwo:
lubuskie
Fundraiser
Fundacja
FUNDACJA NA RZECZ PROMOCJI I ROZWOJU
Fundacja na rzecz promocji i rozwoju Głos Młodych - to organizacja pozarządowa o charakterze non-profit. Nasze projekty umożliwiają szerzenie przedsiębiorczości w ramach wolnego rynku, poprzez ich realizację w sposób etyczny i odpowiedzialny społecznie, rozwijaniu zdolności komunikacyjnych, umiejętności wykorzystywania nowoczesnych technologii.
Uczestniczący w programach, w oparciu o ustalone kryteria, działając w zespołach, kreują własne projekty i stają się ich menedżerami.
Będziemy szukać środków na wdrażanie pomysłów - na ich realizację. Jednocześnie Fundacja zapewnia w miarę możliwości i zasobów wsparcie merytoryczne i logistyczne.
MASZ GŁOWĘ PEŁNĄ POMYSŁÓW? PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS!!!

Wymagania:
o osób ambitnych, energicznych zmotywowanych w dążeniu do wyznaczonych celów o doświadczenia o wysokiej kultury osobistej o wyższego wykształcenia najchętniej po jednym z kierunków: ekonomia, finanse, zarządzanie funduszami i projektami Unii Europejskiej, prawo, administracja, zarządzanie o znajomości języka angielskiego (dobra w mowie i piśmie)

Pożądane:

Obowiązki:
o pozyskiwanie partnerów biznesowych w celu realizacji projektów Fundacji o nawiązywanie, utrzymywanie i poszerzanie współpracy z partnerami biznesowymi, sponsorami, donatorami o tworzenie ofert sponsorskich oraz prezentowanie ich potencjalnym sponsorom o negocjowanie zakresu współpracy ze sponsorami o podpisywanie umów z zakresu sponsoringu oraz monitorowanie ich relacji o nadzór nad przygotowaniem wniosków o dofinansowanie ze środków zewnętrznych (m.in. UE, programy regionalne)

Oferujemy:
o możliwość rozwoju zawodowego i praca w młodym dynamicznym zespole o stałą współpracę (wolontariat, staże i praktyki, umowa o dzieło, kontrakt menedżerski) o wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia/ osiągnięć o każda osoba otrzymuje potwierdzenie współpracy (referencje do przyszłej pracy)

Czekamy na Twój list, który przedstawi nam Ciebie jako osobę kreatywną, energiczną oraz z inicjatywą!

Zaprezentuj nam swoje osiągnięcia i pokaż co możesz wnieść do Fundacji!

W swoim liście motywacyjnym przedstaw pomysły rozwoju fundacji i propozycje realizacji obowiązków. Opisz swoje doświadczenia i dodatkowe zainteresowania.
Kontakt:
Fundacja

Ogłoszenie 3537 z 28774
[Usuń to ogłoszenie]
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.
Jobs in Bristol