www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 2226093
To ogłoszenie obejrzano 22 razy.
Dodano:
2017-12-24
Kategoria:
praca
Województwo:
pomorskie
Miejscowość:
Starogard Gdański
Doradca techniczno-handlowy urządzeń kopiująco-drukujących
Grupa Jobs.pl
Firma PESTAR istnieje od 1991 roku. Specjalizujemy się w obsłudze przedsiębiorstw w zakresie: Nowoczesnej Techniki Biurowej i Systemach IT, Biuroserwisu oraz Technice Urządzeń Czyszcząco Myjących. Misją firmy Pestar Sp. z o.o. jest realizacja potrzeb najbardziej wymagających klientów poprzez dostawy towarów i świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Miejsce pracy: Starogard Gdański

Wymagania:
A posiadasz:
o wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe, o doświadczenie w pracy sprzedawcy lub handlowca, o znajomość branży urządzeń kopiująco-drukujących-mile widziana, o łatwość nawiązywania kontaktów, o chęć rozwoju zawodowego, o samodzielność w podejmowaniu decyzji, o energię i zaangażowanie, o prawo jazdy kat. B-czynne.

Obowiązki:
Jeżeli chcesz się rozwijać realizując następujące obowiązki:
o budowanie długofalowych relacji z klientami, o utrzymywanie obecnych relacji biznesowych oraz pozyskiwanie nowych, o osiąganie celów sprzedażowych zgodnych ze strategią firmy, o obsługa systemów sprzedażowych firmy, o bieżące raportowanie działań sprzedażowych, o dbanie o dobry i profesjonalny wizerunek firmy.

Oferujemy:
Oferujemy:
o zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, system jednozmianowy, o pracę w obszarze nowoczesnych technologii IT, o możliwość rozwoju zawodowego i awansu, o wynagrodzenie podstawowe dopełnione atrakcyjnym systemem premiowym, o atmosferę pracy nastawioną na współpracę i rozwój, o szkolenia produktowo-sprzedażowe.
Kontakt:
Grupa Jobs.pl

Ogłoszenie 1154 z 29500
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.