www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 2226310
To ogłoszenie obejrzano 37 razy.
Dodano:
2017-12-31
Kategoria:
praca
Województwo:
cały kraj
Kierowca kat. D - Niemcy
Koncepcja

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.
Z nami podejmiesz dobrą pracę.
Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.
OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:
KIEROWCA AUTOBUSU - LINIE MIEJSKIE I PODMIEJSKIE

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Siegen

Miejsce pracy: Siegen

Wymagania: oDobra, komunikatywna znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej oCzynne prawo jazdy kat. D lub D+E, kod 95, karta kierowcy oNiekaralność oDoświadczenie w pracy jako kierowca autobusu - warunek obligatoryjny oWłasny samochód - warunek konieczny

Obowiązki: oPrzewóz osób na trasach miejskich i podmiejskich (linie mieszane na terenie całego powiatu) oSprzedaż biletów oKontrola pojazdu przed każdym przejazdem

Oferujemy: oPracę na pełny etat plus nadgodziny oUmowę o pracę z 6-miesięcznym okresem próbnym oWynagrodzenie: 12.50 Euro brutto na godzinę przy gwarantowanych 169 godzinach pracy miesięcznie. Realny, miesięczny czas pracy wynosi ok. 200/210 godzin (łącznie z nadgodzinami) oDodatek 0.50 Euro da godziny pracy (przygotowanie pojazdu do wyjazdu z zajezdni) oPracodawca prowadzi system zmiennego czasu pracy: 7.50 do 12 godzin pracy, powyżej 12 godzin pracy 10 Euro oGwarancja dopłat do prowadzenia kas biletowych w wysokości 15 Euro miesięcznie. oZakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę. Koszty pierwszych 4 tygodni pobytu w Niemczech darmowe! Następnie pracodawca poszukuje dla nowych pracowników mieszkań 1-2 pokojowych w cenie 400-450 Euro łącznie z czynszem oOpłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne oPłatny urlop oWszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec oWsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc w sprawach organizacyjnych oPracownicy wyjeżdżający za pośrednictwem naszego biura mogą korzystać z bezpłatnych konsultacji prawnych ze strony zaprzyjaźnionej z nami kancelarii prawnej z siedzibą w Niemczech. Prawnicy rozmawiają po polsku. Kontakt do kancelarii udostępniamy po przepracowanym pełnym miesiącu.
Kontakt:
Koncepcja

Ogłoszenie 3291 z 28797
[Usuń to ogłoszenie]
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.