www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 2226320
To ogłoszenie obejrzano 56 razy.
Dodano:
2018-01-01
Kategoria:
praca
Województwo:
pomorskie
Miejscowość:
Gdańsk
Pracownik produkcyjny - mile widziane Panie - spokojna praca (nr ref. PK/09/17)
ACTIO-HR
Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcyjny - mile widziane Panie - spokojna praca, stabilne zatrudnienie

Miejsce Pracy: Gdańsk-Szadółki

Miejsce pracy: Gdańsk

Wymagania:
- Chęć do pracy,
- Dyspozycyjność,
- Zdolności manualne,
- Gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym 6.00 - 14.00, 14 - 22.00 od poniedziałku do piątku.

Pożądane:

Obowiązki:
- Obsługa linii produkcyjnej,
- Liczenie, pakowanie gotowych produktów,
- Oznakowywanie partii,
- Prace manualne.

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- Pracę w sympatycznym, pomocnym zespole,
- Wynagrodzenie wypłacane do 10 każdego miesiąca,
- Zapraszamy również do współpracy osoby powracające na rynek pracy,
- Nie wymagamy doświadczenia.

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101,).

Agencja Zatrudnienia nr 10554.
Kontakt:
ACTIO-HR

Ogłoszenie 3291 z 28802
[Usuń to ogłoszenie]
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.
Next-Jobs