www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 2226377
To ogłoszenie obejrzano 30 razy.
Dodano:
2018-01-02
Kategoria:
zwierzęta
Województwo:
cały kraj
Snickers, zakochany w ludziach, małych i dużych...Pokochaj go!
Snickers. Od prawie 4 lat ogląd świat zza schroniskowych krat. Trafił tu jako młodziutki psiak . Nigdy nie miał prawdziwego domu i człowieka, który by go kochał. Przed tym jak trafił do schroniska pojawiał się w kilku miejscach miasta i zawsze był przeganiany, często też w niewybredny sposób. Nikt nie chciał dać domu...

Snickers od prawie 4 lat smutno patrzy przez schroniskowe kraty...DZIEŃ W DZIEŃ ZAWSZE TO SAMO... Ale jest taki moment, kiedy jego oczy nabierają prawdziwego blasku. To moment kiedy człowiek podchodzi do jego boksu. Bo ludzi Snickers kocha ponad życie, pomimo tego, co go od nich spotkało, bo psie serce ZAWSZE wybacza... Kiedy podchodzi się do jego boksu Snickers cieszy się jak szalony, kiedy weźmie się go na spacer to dla niego pełnia szczęścia. Nie tylko dlatego, że ma upragnioną chwilę wolności ale przede wszystkim dlatego, że może być wreszcie blisko człowieka, przytulać się i być głaskanym.

Dzieciaki. Snikckers uwielbia dzieciaki. Przy dzieciach jest najszczęśliwszy i ciągle rozdawałby buziaki...

Snikers ma ok. 4,5 lat i sięga do kolan. Jest bardzo łagodny wobec człowieka, bardzo proludzki i kontaktowy. Kocha dzieci. Akceptuje sunie, w stosunku do samców jest dominujący. Jest zaszczepiony i zachipowany. Przed adopcją zostanie wykastrowany. SZUKAMY DOMKU. Adopcja tylko do domu, gdzie będzie traktowany jak członek rodziny. To psiak, który człowieka potrzebuje jak powietrza!

Kontakt 665-158-238, 507-415-468
Kontakt:

Ogłoszenie 3245 z 28796
[Usuń to ogłoszenie]
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.