www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 2226387
To ogłoszenie obejrzano 36 razy.
Dodano:
2018-01-02
Kategoria:
zdrowie i uroda
Województwo:
dolnośląskie
KURS "TRADYCYJNE STAWIANIE BANIEK LEKARSKICH – OGNIOWYCH I BEZOGNIOWYCH"
Cena:
350
Zapraszamy na kurs, na którym każdy uczestnik ma możliwość nauczyć się stawiania baniek lekarskich, ogniowych i bezogniowych, szklanych, bambusowych, plastikowych i silikonowych. Ta tradycyjna metoda jest doskonałą alternatywą dla antybiotyków, może być również stosowana w okresie wzmożonych zachorowań jako profilaktyka infekcji dróg oddechowych. Na kursie uczymy jakie są wskazania i przeciwwskazania do stawiania baniek, kiedy można stawiać je profilaktycznie i jak często, oraz wszystkich szczegółów dotyczących terapii bańkami. W trakcie zajęć przedstawiamy wiedzę teoretyczną i praktyczną związaną z możliwościami wykorzystania tradycyjnej terapii naturalnej (stawianie baniek) w celu leczenia zapaleń górnych i dolnych dróg oddechowych, grypy, astmy i przeziębień różnego rodzaju, jak i dla zabezpieczenia organizmu przed infekcją.

Aby wszyscy uczestnicy opanowali praktyczne ćwiczenia w stopniu doskonałym, pozwalającym bez obaw wykorzystywać tą skuteczną metodę terapii naturalnej, czas trwania części praktycznej dostosowany jest do potrzeb ćwiczących. Z tego powodu godzina zakończenia kursu może ulec zmianie.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o rozważenie kompleksowego kursu "Terapie bańkami", który składa się z pięciu modułów - uczestnik uzyskuje dużo więcej technik pracy bańkami przy konkretnych problemach zdrowotnych (więcej w opisie kursu Terapie Bańkami)

KURSANCI OTRZYMUJĄ CERTYFIKAT POTWIERDZAJĄCY ICH UMIEJĘTNOŚCI W JĘZYKU POLSKIM I ANGIELSKIM SYGNOWANY PRZEZ CENTRUM TERAPII NATURALNYCH HAGALAZ.

UWAGA: po kursie uczestnicy mają możliwość bezterminowych, bezpłatnych konsultacji z osobą prowadzącą.

KOSZT: 350 zł. (w cenie skrypty i materiały szkoleniowe) lub 470 zł (w cenie skrypty, materiały szkoleniowe oraz tzw. starter: 20 sztuk baniek lekarskich, amol, kleszczyki chirurgiczne, oliwka, denaturat, ręczniki jednorazowe, płatki kosmetyczne, zapałki, świeczka. Całość zapakowana w karton zbiorczy). Cena dotyczy kursów grupowych.


TERMIN: 7 stycznia, 4 luty, 25 luty 2018r.

MIEJSCE: Wrocław.

INFORMACJE: centruminspiracja@interia.pl , lub tel.: 509354808.
Kontakt:

Ogłoszenie 3206 z 28766
[Usuń to ogłoszenie]
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.