www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 2226399
To ogłoszenie obejrzano 13 razy.
Dodano:
2018-01-03
Kategoria:
praca
Województwo:
cały kraj
Praca przy drzewkach ozdobnych
Agencja Pośrednictwa Pracy T&S Group Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Kaatsheuvel

Wymagania:
o komunikatywna znajomość języka angielskiego, o prawo jazdy kat. B. mile widziane, o gotowość podjęcia oferowanych prac w różnych zakładach, o gotowość podjęcia pracy w nadgodzinach

Pożądane:

Obowiązki:
o pielęgnacja, przycinanie roślin, w tym krzaczków drzewek ozdobnych o obcinanie krzaczków według zamówienia o pikowanie / sadzenie powstałych szczepek do donic lub odpowiednich form o układanie roślin na palety, przygotowanie do transportu o praca stojąca lub siedząca o praca w Kaatsheuvel

Oferujemy:
o pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego o możliwość długoterminowej współpracy o dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki o możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanych przez Agencję Pracy w Holandii: o zakwaterowania o ubezpieczenia o transportu lokalnego
Kontakt:

Ogłoszenie 786 z 29371
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.